Your browser does not support JavaScript!

Poleasingowe Komputery Laptopy | SERWIS elektroniczny TANIO

Imię kontaktowe: Marcin Region: Opolskie

Miejscowość: Opole
Szanowni Państwo,

Oferujemy w pełni profesjonalne usługi serwisowe dla sprzętu elektronicznego. Dzięki kompetencjom i doświadczeniu jesteśmy w stanie usunąć nawet najpoważniejszą awarię. Zajmujemy się różnymi urządzeniami, między innymi:

- notebookami,
- komputerami stacjonarnymi,
- drukarkami,
- elektroniką przemysłową
- i innymi

Jako nowość wprowadziliśmy do naszej oferty sprzedaż sprzętu poleasingowego. Wiedza zdobyta przy wykonywaniu tysięcy napraw notebooków pozwoliła nam, wybrać dla Państwa najmniej awaryjne i najbardziej wydajne modele biznesowych notebooków i komputerów stacjonarnych w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Gwarantujemy szybkie i sprawne wykonywanie zleceń, elastyczność w stosunku do potrzeb klienta, oraz konkurencyjne ceny. Niezależnie od tego, jaką reprezentujesz branżę i jakie konkretnie urządzenia uległy awarii – jesteśmy w stanie Ci pomóc.

Swoją ofertę adresujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i do firm. Świadczymy usługi w ramach outsourcingu na rzecz innych serwisów, sklepów komputerowych itp. Wysoka jakość w połączeniu z atrakcyjnymi cenami pozwoliła nam zdobyć uznanie wielu klientów. Jeśli jesteś zainteresowany naszą propozycją – zapraszamy do kontaktu.

Tel.: 774427151
Email:biuro@makitech.com.plKontakt Marcin: Poleasingowe Komputery Laptopy | SERWIS elektroniczny TANIO

Telefon: 774427151

*

*

*Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Komputerowe / IT

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.