Your browser does not support JavaScript!

Profesjonalne Usługi Informatyczne | Serwis Komputerowy

Imię kontaktowe: Szymon Region: Łódzkie

Miejscowość: Łódź
Cena: 1.00złNiezależnie od tego, z jakiego rodzaju problemami informatycznymi się zmagasz, serwis komputerowy Comstar jest w stanie Ci pomóc. Nawet w najtrudniejszych sytuacjach możesz w stu procentach zaufać naszym umiejętnościom i doświadczeniu.

Swoją ofertę adresujemy do osób mieszkających w Łodzi i okolicach. Większości napraw dokonujemy w lokalizacji wskazanej przez klienta, w granicach miasta dojazd jest darmowy. Dodatkowo świadczymy usługi związane z opieką informatyczną firm czyli tzw. outsourcing IT. Możesz na nas liczyć 7 dni w tygodniu od 9:00 do 21:00. Pomożemy Ci między innymi:

- pozbyć się wirusów,
- przyspieszyć działanie komputera
- zmodernizować sprzęt,
- pozbyć się usterki,
- odzyskać dostęp do Internetu

Wszelkie usługi wykonujemy w krótkim czasie i udzielamy na nie pisemnej gwarancji. Proponowane przez nas rozwiązania zawsze są trafione i kompleksowe. Zapraszamy do kontaktu pod numerem 508 401 802.

Poznaj nasze ceny na: www.comstar.net.pl/cennik

Tel.: 508401802
Email:serwis@comstar.net.plKontakt Szymon: Profesjonalne Usługi Informatyczne | Serwis Komputerowy

Telefon: 508401802

*

*

*Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Komputerowe / IT

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.