Your browser does not support JavaScript!

Samochody Dostawcze wynajem Wilanów, Ursynów ,Mokotów

Imię kontaktowe: 4kółka Region: Mazowieckie

Miejscowość: Warszawa
Cena: 170złWypożyczalnia samochodów dostawczych 4 kółka- to firma zajmująca się wynajmem samochodów dostawczych. Oferujemy Państwu samochody o różnej przestrzeni ładunkowej L4h2,L5h3,auta średnie oraz duże Maxi Max, Mega Max www.wynajemautdostawczych.net.pl Celem firmy jest profesjonalne i rzetelne podejście do potrzeb transportowych naszych klientów. Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Proponujemy konkurencyjne ceny oraz przejrzystą umowę bez ukrytych zapisów. Zapraszamy do współpracy .Biuro mieści się w Warszawie ul. Strzygłowska 28 Tel. 733 699 175
kontakt z nami 7 dni w tygodniu.
Kontakt 4kółka: Samochody Dostawcze wynajem Wilanów, Ursynów ,Mokotów

Telefon: 733 699 175

*

*

*Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Motoryzacyjne / Mechanika

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.