Your browser does not support JavaScript!

SKUP ZŁOMU ŻELIWNEGO I METALI KOLOROWYCH BIAŁYSTOK, STACJA DEMONTAŻ

Imię kontaktowe: UNIWERSTAL Region: Podlaskie

Miejscowość: Białystok
Cena: 800złFirma Uniwerstal oferująca przede wszystkim SKUP ZŁOMU BIAŁYSTOK. Specjalizuje się w handlu hurtowym i detalicznym surowcami wtórnymi – głównie metalami żelaznymi (SKUP ŻELIWA BIAŁYSTOK) oraz metalami kolorowymi prowadząc działalność w zakresie:
- SKUP MIEDZI BIAŁYSTOK
- SKUP ALUMINIUM BIAŁYSTOK
- SKUP AKUMULATORÓW BIAŁYSTOK
Dodatkowo prowadzimy Stację Demontażu Pojazdów, w której możecie państwo zezłomować stary lub powypadkowy samochód każdej klasy, odbierając przy tym gotówkę oraz zaświadczenie o demontażu potrzebne do wyrejestrowania auta w Białymstoku. Stacja Demontażu poleca również swoje usługi w zakresie „SRZEDAŻ UŻYWANYCH CZĘSCI SAMOCHODOWYCH BIAŁYSTOK”
Dzięki współpracy z polskimi i zagranicznymi kontrahentami tj. Huty, odlewnie i przedsiębiorstwa zajmujące się szeroko pojętym recyklingiem możemy zaoferować zdecydowanie najkorzystniejsze ceny za odebrany od państwa surowiec. Posiadamy około 200 kontenerów na złom, które użyczamy bezpłatnie, dodatkowo nie pobieramy żadnych opłat za transport. Zapraszamy do współpracy osoby prywatne oraz firmy. Posiadamy stosowne zezwolenia na złomowanie maszyn, urządzeń, samochodów ciężarowych i osobowych. Wystawiamy Karty Przekazania Odpadów.
Zapraszamy do współpracy: www.skupzlomu.bialystok.pl oraz www.uniwerstal.pl BIAŁYSTOK, ulica Popiełuszki 113
Kontakt UNIWERSTAL: SKUP ZŁOMU ŻELIWNEGO I METALI KOLOROWYCH BIAŁYSTOK, STACJA DEMONTAŻ

Telefon: 856635246

*

*

*

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Motoryzacyjne / Mechanika

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.