Your browser does not support JavaScript!

Pokrycia dachowe wiórem osikowym | Ekologiczne Dachy | Tanio

Imię kontaktowe: Marek Region: Podlaskie

Miejscowość: Suwałki
Cena: 1.00złSzanowni Państwo,

Przedstawiam naszą firmę "Pokrycia Wiórem Osikowym", która od lat oraz z tradycjami zajmuje się produkcją i montażem ekologicznych pokryć dachowych z wiórów osikowych.

Wykonujemy pokrycia dachów, dworów, pałaców, budynków gospodarczych, altan i innych obiektów; budynków prostych i bardzo skomplikowanych. Listę realizacji udostępniamy zainteresowanym osobom po skontaktowaniu się z nami. Zasięg naszego działania obejmuje teren całej Polski i nie tylko.

kontakt i strona internetowa:
www.dachyosikowe.com.pl

Nasza firma to:
- długoletnie rodzinne doświadczenie
- udoskonalona technologia krycia i najnowsze rozwiązania
- solidność i precyzyjność
- szybkie wykonanie (możliwość pokrycia w ciągu jednego dnia do 100 m2 dachu)
- fachowy, ciągły nadzór kierowniczy
- produkcja wiórów z najlepszego, specjalnie wyselekcjonowanego drewna
- obszar działania - teren całej Polski i UE
- fachowe doradztwo, porady i konsultacje
- liczne rekomendacje

Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów, wykorzystujemy rodzinne doświadczenia i wciąż udoskonalamy technikę krycia dachów wiórami osikowymi. Kompleksowa oferta naszej firmy obejmuje cały proces produkcji: od pozyskania drewna w lesie poprzez produkcję wiórów, transport aż po wykonanie dachu. Stosowane przez nas pokrycia wytwarzane są z najlepszych gatunków drzew, pochodzących z okolicznych lasów Puszczy Augustowskiej.

Wióry osikowe są to deszczułki strugane z mokrego drewna osikowego, o wymiarach ok. 35- 40 cm długości, 8- 12 cm szerokości i grubości - 0,4 - 0,6 (cięte są specjalną, ręcznie wykonaną maszyną).

Wiór układany jest warstwami na tzw. zakładkę, dzięki temu powstaje kilkanaście warstw, dających grubość dachu ponad 5 cm, przypominającego rybią łuskę. Osika zachowuje charakterystyczny zapach, który odstrasza szkodniki, po wyschnięciu prawie nie wchłania wody i nie odkształca się. Trwałość osiki szacowana jest na ok. 40 lat, co zawdzięcza wyjątkowej odporności na działanie czynników atmosferycznych. Krycie dachu wiórami osikowymi jest bardzo pracochłonne i misterne, powinno być też solidne i bardzo precyzyjne, co również przyczynia się do długowieczności. Dlatego też ważna jest tu fachowość i wieloletnie doświadczenie.

Pokrycia dachów wiórem osikowym są jednymi z najbardziej wytrzymałych i prestiżowych pokryć stosowanych od wielu pokoleń w Polsce i na Litwie.

Pokrycia te rozpowszechnione kiedyś, obecnie powracają do łask dzięki wzrostami akceptacji dla ekologicznych rozwiązań. Drewniane pokrycie dachu zapewnia komfortowe warunki cieplne. Latem pomieszczenia nie nagrzewają się, zaś zimą osikowe pokrycie zatrzymuje ciepło w domu. Dachy takie są lekkie (waga pokrycia osikowego po wyschnięciu nie przekracza 17- 18 kg na m2), estetyczne i trwałe, nie wymagają impregnacji czy malowania. Wióry można z łatwością dostosować do każdej formy dachu, od tej najprostszej do tej o najbradziej wymyślnych kztałtach, można je układać bezpośrednio na odeskowaniu lub na tzw. łatach z folią. Dachy pokryte wiórami osikowymi wyglądają przepięknie, stylowo oraz są doskonałą propozycją dla zwolenników ekologicznych i tradycyjnych trendów w architekturze. Ich atrakcyjność podnoszą atuty eksploatacyjno-techniczne sprawdzając, że stają się one jednymi z najnowocześniejszych typów pokryć. Długoletnie doświadczenie i wypracowana dzięki temu przez nasza firmę technologia pokryć z wióra osikowego, gwarantuje Państwu trwały dach na co najmniej 40 lat.

Zapraszam do kontaktu
Tel.: 604639731
Email:dachyosikowe@gmail.comKontakt Marek: Pokrycia dachowe wiórem osikowym | Ekologiczne Dachy | Tanio

Telefon: 604639731

*

*

*Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Remontowe / Budowlane

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.