Your browser does not support JavaScript!

Rolety przeciwsłoneczne od Producenta, montaż/sprzedaż Warszawa

Imię kontaktowe: Mirek Region: Mazowieckie

Miejscowość: Warszawa
Rolety okienne montaż Warszawa – 602-101-773

Rolety okienne przeciwsłoneczne w kasecie z prowadnicami - zrolowana moda ...
W naszej ofercie znajdziecie Państwo rolety oraz wyjątkowe i indywidualnie dobrane tkaniny do rolet, które podkreślą i stworzą niepowtarzalny styl każdego wnętrza. Rolety okienne produkowane w firmie Sekret-foll spełniają wszystkie wymagania dotyczące jakości, pewności działania i estetyki wykonania.

Profil naszej produkcji dostosowany jest w całości do indywidualnych potrzeb Klientów.
Bogata kolekcja kolorystyczna tkanin oraz użyte do produkcji rolet komponenty w 100% aluminiowe (kaseta + prowadnice), w szczególny sposób charakteryzują nasze wyroby. Wysoka jakość produktów wpływa na długi okres ich użytkowania.
Zalety naszych wyrobów:
1/ Kaseta Alu. - szczelna pozioma osłona, skutecznie chroni tkaninę przed zabrudzeniem. Stosowany przez nas do produkcji profil kasetowy, dostosowany jest do wszystkich ogólnie dostępnych na rynku profili okiennych, nawet do okien wyposażonych w wywietrzniki zamontowane w górnej części okna.
2/ Prowadnice Alu. - płaskie, szczelne, pionowe wykończenie rolet, wyposażone w bardzo mocną taśmę samoprzylepną. Skutecznie likwidują prześwity, jednocześnie utrzymując materiał podczas uchylania okien.
3/ Stoper - bezawaryjny system ręcznego sterowania roletą, mechanizm łańcuszkowy samohamujący, dzięki któremu zatrzymasz roletę na dowolnej wysokości. Do każdego łańcuszkowego systemu sterowania roletą dołączamy obciążnik dolny, który umożliwia bezproblemową obsługę rolety nadając jej przy tym elegancki wygląd.
4/ Pełnowartościowa tkanina antystatyczna nie przyciąga kurzu. Materiały stosowane do produkcji rolet - to tkaniny, pokryte uszczelniającym impregnatem, który zapobiega nadmiernemu osadzaniu kurzu.
5/ Wszystkie komponenty użyte do produkcji naszych rolet posiadają aktualne atesty Państwowego Zakładu Higieny.
6/ Nasze rolety okienne spełniają wymagania Ministra Zdrowia z dnia 19.11.2006 r. (Dz.U.z2006r.nr.213,poz1568)
7/ Rolety montowane są do listew przyszybowych dzięki czemu, nie tracą Państwo gwarancji na okna.
Kontakt Mirek: Rolety przeciwsłoneczne od Producenta, montaż/sprzedaż Warszawa

Telefon: 602-101-773

*

*

*

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Remontowe / Budowlane

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.