Your browser does not support JavaScript!

Roofex firma produkująca drzwi i okna dla każdego !

Imię kontaktowe: Gosia Region: Belgia

Fabryka Okien i drzwi ROOFEX dzięki doświadczeniu i nieustannemu rozwojowi zdobyła niekwestionowaną pozycję lidera na Pomorzu Zachodnim w produkcji okien i drzwi PCV w wysoko rozwiniętych technologicznie systemach Aluplast. Posiadamy najnowocześniejszą linię produkcyjną CNC i stale podnosimy kwalifikacje naszych pracowników. Dzięki najwyższemu poziomowi obsługi jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom naszych klientów. Stale dostarczamy nasze produkty do naszych klientów w Niemczech, Norwegii, Francji, Włoszech, Belgii i Holandii. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi: * ID 4000 Classic, Round-line, Diament, Energeto Klasyczne, Energeto Diament * ID 5000 Energeto, Energeto Foam inside * ID 7000 Classic, Round-line, Energeto * ID 8000 Energeto Classic, Energeto Round-line,Energeto Foam inside * Block NL * Nord line * Drzwi przesuwne (PSK, HST) Więcej z naszej oferty można zobaczyć na naszej stornie www.roofex.pl Wykonane produkty i nasze realizacje na https://facebook.com/roofex.windows Serdecznie zapraszamy do kontaktu firmy i osoby prywatne. ROOFEX – Fabryka okien i drzwi al. Kasztanowa 4, 72-005 Przecław, zachodniopomorskie Polska tel: +48 914328432 lub +48 914328435 Fax: +48 914328430 e-mail: gosia@roofex.pl Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00Kontakt Gosia: Roofex firma produkująca drzwi i okna dla każdego !

Telefon: +4891432843

*

*

*Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Remontowe / Budowlane

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.