Your browser does not support JavaScript!

Skrzynki pocztowe z domofonem

Imię kontaktowe: Sarapata Region: Mazowieckie

Miejscowość: Warszawa
Skrzynki pocztowe z domofonem - stalowe -aluminium Oferujemy fachowa wiedza techniczna, mamy doswiadczenie w projektowaniu systemów domofonowych dla mieszkan, domów, osiedli oraz systemów teletechnicznych. W sprzedazy skrzynki listowe:Skrzynki pocztowe z domofonem Skrzynki pocztowe z wideodomofonem Indywidualne skrzynki do zawieszania Podtynkowe, skrzynki pocztowe do zwieszania. TESAMED Sp. Z o.o. ul. Karmelkowa 66 52-319 Wroclaw Rok zalozenia: 1988r, Koncesja: MSW i A – nr L-0708/01 Biuro:tel. kom. 0 502 125 752 e-mail: biuro@tesamed.com.pl wiecej informacji na tesamed.com.plKontakt Sarapata: Skrzynki pocztowe z domofonem

Telefon: 0 502 125 7

*

*

*Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Remontowe / Budowlane

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.