Your browser does not support JavaScript!

Świat ze Szkła

Imię kontaktowe: Świat ze Szkła Region: Mazowieckie

Miejscowość: Warszawa
Cena: 150złŚwiat ze Szkła to firma zajmująca się produkcją i sprzedażą produktów ze szkła hartowanego oraz klejonego dedykowanych Klientom indywidualnym i instytucjonalnym. W ofercie znajduje się szeroki wybór szklanych produktów służących do wykończenia, wyposażenia i wystroju wnętrz o różnym przeznaczeniu. Wśród nich znajdują się elementy zabudowy, lustra, blaty i panele szklane, schody, drzwi oraz prysznice szklane. Dodatkową oferowaną usługą jest wykonanie grafiki na szkle, która sprawia, że aranżacja z wykorzystaniem szklanych elementów zachwyca swoim pięknem i ubogaca wnętrze. Świat ze Szkła to firma, która w sposób kompleksowy podchodzi do realizacji zleceń, oferując Klientom produkty na wymiar, dobrze dopasowane do wymiarów dostępnej przestrzeni i potrzeb użytkownika.

Świat Ze Szkła
739 065 588
www.swiatzeszkla.pl
00-716 Warszawa
ul. Bartycka 26 Pawilon 16 A lokal 826
warszawa@swiatzeszkla.plKontakt Świat ze Szkła: Świat ze Szkła

Telefon: 739 065 588

*

*

*

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Remontowe / Budowlane

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.