Your browser does not support JavaScript!

Filmowanie i fotografowanie ślubów i wesel - REMAKE-STUDIO

Imię kontaktowe: Remake Studio Region: Polska

Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki
Remake-Studio działa na rynku od 2006 roku. Zajmujemy się filmowaniem oraz fotografowaniem ślubów i wesel. Nasz zespół to doświadczeni profesjonaliści, którzy stworzą dla Państwa ważną i niezapomnianą pamiątkę tego szczególnego dnia. Dołożymy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Oferta

Filmujemy cyfrowymi lustrzankami marki Canon, które rejestrują film w jakości FullHD. Na korzyść lustrzanek przemawia fakt, iż lepiej radzą sobie w ciemnych miejscach i mają różnorodną plastykę obrazu, większą głębie ostrości i oferują „kinowy” styl filmów.

Aby zapewnić idealny obraz wykorzystujemy w naszej pracy statywy, steadycam oraz slider. Natomiast najlepszą jakość dźwięku gwarantuje użycie rejestratora Tascan oraz mikrofonów kierunkowych i pojemnościowych Rode.

Podczas ślubu i wesela każdy z naszych operatorów jest wyposażony w dwa aparaty tak, aby w razie ewentualnej awarii móc nadal rejestrować film.

Do naszej oferty wprowadziliśmy ujęcia z lotu ptaka! Wszystko to dzięki Dronowi DJI Phantom 3 z podwieszaną kamerą.

Szanowni Państwo, nasza firma oferuje bogaty wachlarz realizowanych usług, w tym pakiety łączone, plener filmowy, filmowe podziękowania dla rodziców, dodatkowe płyty DVD/Blu-Ray, fotoksiążki, selfie gości i ich wydruk na miejscu. Dojeżdżamy w każde miejsce w Polsce.

Zapraszamy do współpracy


REMAKE STUDIO
Paweł Sadowski
Ul. Piękna 5
05-825 Grodzisk Mazowiecki
tel. 505-557-322
biuro@remake-studio.pl
www.remake-studio.pl
https://www.facebook.com/remakestudiopl
Kontakt Remake Studio: Filmowanie i fotografowanie ślubów i wesel - REMAKE-STUDIO

Telefon: 505 557 322

*

*

*

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Ślub / Wesele / Przyjęcia

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.