Your browser does not support JavaScript!

Libra - korekta językowa, redakcja, tłumaczenia angielski

Imię kontaktowe: Kamila Region: Mazowieckie

Miejscowość: Radom
Wierzymy, że podstawą sukcesu w relacjach osobistych, zawodowych i biznesowych jest jakość języka, jakiego używamy. Bezbłędny w zakresie stylistycznym, kompozycyjnym i językowym tekst stanowi wizytówkę firmy, jak i każdego człowieka. Oferujemy najwyższej jakości usługi w zakresie korekty, redakcji oraz opracowania tekstu. Zajmujemy się również tłumaczeniem z języka angielskiego oraz korektą tekstu w tym języku.
Rozumiemy konieczność kompleksowej pracy nad tekstem, dlatego jako jedyni na rynku oferujemy korektę i redakcję tekstów zarówno w języku polskim, jak i angielskim.
Gwarantujemy profesjonalną redakcję tekstów, wyeliminowanie z nich wszelkich błędów, a także pomoc w tworzeniu potrzebnych dla Państwa form wypowiedzi: w języku polskim i angielskim. Tworzymy teksty na konkretne zlecenie - dla osób fizycznych i firm. Pisanie tekstów na zlecenie ma zawsze indywidualny charakter, dostosowany do konkretnych potrzeb i wymagań każdego Klienta.
Zapewniamy bezpłatną wycenę tekstu oraz krótkie terminy realizacji. Terminy ustalamy indywidualnie z każdym klientem, dostosowując się do Jego potrzeb.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty firmy, instytucje, a także osoby prywatne, dla których ważna jest precyzja, dokładność i jakość słowa.
Korekta, redakcja, pisanie:
artykuły prasowe,
teksty do materiałów reklamowych: katalogów, ulotek,
CV, listy motywacyjne,
pisma urzędowe, podania,
broszury,
instrukcje,
oferty,
zapytania,
biuletyny informacyjne,
umowy,
tekst na stronę internetową, posty na blogi,
pisma firmowe.
http://korekta.radom.plKontakt Kamila: Libra - korekta językowa, redakcja, tłumaczenia angielski

Telefon: 531786485

*

*

*

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Tłumaczenia

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.