Your browser does not support JavaScript!

Profesjonalne tłumaczenia PL-DE/ DE-PL, sprawdzanie prac, redakcja

Imię kontaktowe: silvicka Region: Polska

Miejscowość: cała Polska
Rzetelnie i profesjonalnie wykonam tłumaczenia pisemne w kombinacji językowej niemiecki/polski wszelkiego rodzaju dokumentów, umów, CV i listów motywacyjnych, korespondencji prywatnej i biznesowej, instrukcji obsługi, prac i artykułów naukowych, stron internetowych, książek i innych tekstów o tematyce ogólnej i specjalistycznej. Ponadto oferuję korektę prac, redakcję ogłoszeń i wszelkiego rodzaju konsultacje językowe. Szybko, solidnie, bez wychodzenia z domu, w atrakcyjnej cenie. Jestem magistrem filologii germańskiej z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie nauczyciela i tłumacza języka niemieckiego. Serdecznie zapraszam.
Tel. 664 972 221
Kontakt silvicka: Profesjonalne tłumaczenia PL-DE/ DE-PL, sprawdzanie prac, redakcja

Telefon: 664 972 221

*

*

*

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Tłumaczenia

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.