Your browser does not support JavaScript!

Tłumaczenie ustne z j. niemieckiego - na wyjazd, szkolenia

Imię kontaktowe: Maciej Region: Dolnośląskie

Miejscowość: Wrocław
Szanowni Państwo!

Jestem tłumaczem z wykształcenia i doświadczenia. Prowadzę działalność gospodarczą w tym zakresie od 10 lat. Działam na własną rękę, dlatego też mogę być elastyczny. Odbyłem już niezliczoną ilość tłumaczeń ustnych (wyjazdowych) Realizowałem zlecenia dla największych, średnich i najmniejszych. Każdy klient jest dla mnie ważny.

Głównie oferuję swoje usługi jako tłumacz języka niemieckiego (wyjazd, szkolenie, biznesowe i techniczne Wrocław/Polska/Europa) na tłumaczenia ustne (konsekutywne) podczas spotkań lub wizyt zagranicznych. Realizuję również tłumaczenia pisemnie – korespondencję oraz teksty techniczne. Podejmuje się wyjazdów na tłumaczenia techniczne. Najczęściej tłumaczę z j. niemieckiego (także angielskiego i niderlandzkiego / holenderskiego). W miarę możliwości dojeżdżam na miejsce. Mobilność wpisana jest w charakter mojej pracy.

Poniżej w paru słowach postaram przedstawić Państwu moje doświadczenie w pracy tłumacza – tak aby mogli się Państwo zdecydować na skorzystanie z moich usług.

Jako tłumacz języka niemieckiego najczęściej świadczę usługę tłumaczenia ustnego właśnie w trakcie wyjazdów, spotkań biznesowych i roboczych. W tym się wyspecjalizowałem i mam największe doświadczenie. Jest to najczęściej wyjazd do Niemiec lub Austrii. Od ponad 10 lat prowadzę działalność gospodarczą, w której w głównej mierze zajmuję się właśnie tłumaczeniami (pisemne, ustne, wyjazdowe).

Przez lata nabywałem doświadczenia, a grono moich klientów stale się powiększa. Wiele firm korzystało z moich tłumaczeń kilkukrotnie. Łącznie odbyłem ok 400 dni tłumaczeń ustnych (na wyjazdach zagranicznych i w Polsce). To pozwoliło mi na osiągnięcie odpowiedniego doświadczenia w tej pracy, co sprawia, że moje usługi są dobrze oceniane. Dla Państwa jest to o tyle istotne, że wybierając się za granicę zabieracie ze sobą człowieka z odpowiednim doświadczeniem. Dla Was najważniejszym jest, aby bezproblemowo i kulturalnie porozumieć się, a przez to osiągnąć swój cel.

Zanim stałem się tłumaczem ustnym, wcześniej wykonywałem znacznie więcej tłumaczeń pisemnych. To pozwoliło mi na głębsze poznanie języków. Moim zdaniem doświadczenie w tłumaczeniach pisemnych jest niezbędnym warunkiem do wykonywania tłumaczeń ustnych (konsekutywnych).

Wiem, że nie wiem wszystkiego – jednak w trudnych sytuacjach potrafię dopytać, tak aby klient mój uzyskał pełną informację.

Jako tłumacz oferuję pełne wsparcie podczas wizyty/wyjazdu zagranicznego. Zdaję sobie z sprawę z tego, że w Pewien sposób Państwa reprezentuję.
-> UWAGA! Wszelkie tłumaczone treści/rozmowy traktuję jako poufne. Dla mnie to – standard. Pozdrawiam.

Kontakt – najlepiej telefoniczny. Jeśli nie mogę odebrać, wówczas oddzwaniam. ZALECAM KONTAKT TELEFONICZNY/SMS – zwłaszcza jeśli usługa jest „na jutro”
Pozdrawiam, Maciej Waszkiewicz, Tłumacz j. niemieckiegoKontakt Maciej: Tłumaczenie ustne z j. niemieckiego - na wyjazd, szkolenia

Telefon: +4850427973

*

*

*

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Tłumaczenia

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.