Your browser does not support JavaScript!

Włoski - tłumaczenia pisemne i ustne w całej Polsce

Imię kontaktowe: Henryk Region: Polska

Miejscowość: Katowice
mgr Henryk Machnik to katowicki profesjonalny tłumacz języka włoskiego wpisany do rejestru tłumaczy technicznych Naczelnej Organizacji Technicznej (w skrócie NOT), która mieści się w Warszawie. Legitymuje się on wieloletnim stażem, gdyż już od 1990 roku świadczy swoje usługi klientom polskim i włoskim. Specjalizuje się on w tłumaczeniach pisemnych takich dokumentów jak: instrukcje obsługi maszyn oraz urządzeń, DTR, sprawozdania z prób materiałowych, warunki techniczne, normy, itp. Tłumaczone dokumenty odbierane są i wysyłane w formie elektronicznej. Oferuje on też tłumaczenia ustne nie tylko na Śląsku, ale w całej Polsce. Bardzo lubi tłumaczyć podczas negocjacji handlowych, narad technicznych oraz w czasie odbioru i uruchomienia maszyn lub dużych linii technologicznych. Wykonuje tłumaczenia o bardzo dobrej jakości. Dotychczas żaden z jego klientów nie zgłosił mu żadnej nawet najmniejszej reklamacji. Wystawia faktury VAT. Więcej informacji na stronie http://www.polacco.traduzioni.plKontakt Henryk: Włoski - tłumaczenia pisemne i ustne w całej Polsce

Telefon: +4866588319

*

*

*

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Tłumaczenia

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.