Your browser does not support JavaScript!

Przestronne mieszkanie do wynajęcia

Imię kontaktowe: Arkadiusz Region: Polska

Miejscowość: Warszawa
Cena: 1200złŁadne, przestronne, wykończone mieszkanie do wynajęcia. Świetna lokalizacja, charakteryzująca się dużą ilością zieleni, bliskością terenów rekreacyjnych, rewelacyjnie rozwiniętą infrastrukturą społeczną i bardzo dobrym węzłem komunikacyjnym. W okolicy sklepy, banki, szkoły, przedszkola, apteki, Centrum Medyczne, parki. Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone w stałym dostępem do internetu oraz telewizją kablową w pakiecie!
Mieszkanie posiada bardzo duży balkon. Nie wymaga ze strony najemcy żadnych nakładów finansowych. W mieszkaniu jest wszytkę niezbędne rzeczy dla zamieszkania.
Cena za mieszkanie 1200 + 100 liczniki z każdej osoby.
Osób interesujących proszę kontaktować za numerem 784 016 148
Kontakt Arkadiusz: Przestronne mieszkanie do wynajęcia

Telefon: 784 016 148

*

*

*

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Mieszkanie wynajmę

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.