Your browser does not support JavaScript!

Pokój 18m2 do wynajecia Radiowa/Powstanców

Imię kontaktowe: Emilia Region: Mazowieckie

Miejscowość: Warszawa
Pokój 18m2 w dwupokojowym mieszkaniu bez wlasciciela w nowym budynku z cegly Apeninska 1a przy skrzyzowaniu Radiowa/Powstanców Slaskich. Okna i balkon wychodza na strone osiedla, ponad dachem sasiedniego budynku. Piate pietro w siedmiopietrowym budynku. Winda. Osobna widna kuchnia. Dobra komunikacja z centrum i innymi dzielnicami. Autobusy i tramwaje 100m. Samochodem bez korków ulica Obozowa. Dla jednej osoby. Kontakt: 692413469.Kontakt Emilia: Pokój 18m2 do wynajecia Radiowa/Powstanców

Telefon: 692413469

*

*

*

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Pokój wynajmę

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.