Your browser does not support JavaScript!

Pokoje 1 i 2-osobowe na Zatorzu

Imię kontaktowe: Wieslawa W. Region: Mazowieckie

Miejscowość: Elk
Posiadam do wynajecia pokój 1-osobowy i pokój 2-osobowy. W pokoju 2-osobowym znajduja sie dwa duze samodzielne lózka, dlatego moga tam mieszkac zarówno dwie, jak i jedna osoba. Pokoje znajduja sie na I pietrze domku jednorodzinnego zlokalizowanego w Elku na Zatorzu. Wejscie na pietro jest oddzielone od mojego mieszkania. Na pietrze wynajmujacy beda mieli do dyspozycji aneks kuchenny i oddzielna lazienke. Cena za pokój 1-osobowy – 300 zl + kaucja, za pokój 2 osobowy - 500 zl + kaucja. Kontakt: 530 989 103Kontakt Wieslawa W.: Pokoje 1 i 2-osobowe na Zatorzu

Telefon: 530989103

*

*

*

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Pokój wynajmę

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.