Your browser does not support JavaScript!

POKOJE DO WYNAJECIA W MLAWIE

Imię kontaktowe: Biuro Nieruchomosci Wilanowski Region: Mazowieckie

Miejscowość: Mlawa
POKOJE DO WYNAJECIA W MLAWIE DLA OK. 10 OSÓB, W PELNI UMEBLOWANE I WYPOSAZONE. Usytuowane na I pietrze w wolnostojacym domu, z osobnym wejsciem. Do dyspozycji najemcy:- 3 niezalezne pokoje (pokój trzyosobowy, 2 pokoje czteroosobowe) - kuchnia (sprzet AGD: zmywarka, kuchenka mikrofalowa) - lazienka z narozna wanna - hall - wyjscie na taras Na podlogach parkiet/terakota. Kuchnia i lazienka w glazurze i terakocie. Oferta skierowana zarówno dla pracowników firm jak i prywatnych osób. Istnieje mozliwosc najmu calosci badz pojednynczych pokoi, w zaleznosci od ilosci osób. Niezalezne ogrzewanie (gazowe) i media (prad, woda, gaz, TV, Internet). Bardzo dogodna lokalizacja: w odleglosci ok. 2 km od centrum miasta. Cena najmu: 20 zl/dobe/os. badz 40 zl/dobe/os - z pelnym wyzywieniem NUMER OFERTY W BIURZE: 542 UWAGA - NAJEMCA NIE PLACI PROWIZJI - WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WYNAJMUJACY NIERUCHOMOSCI BIURO NIERUCHOMOSCI WILANOWSKI Agencja Nieruchomosci Mlawa Aleja Józefa Pilsudskiego 5a 06-500 Mlawa tel. do biura: (23)654 2645 komórka do biura: 502 483 438 serwis i koordynacja : 604 174 800 Przedstawione informacje nie stanowia oferty w rozumieniu przepisów prawa, lecz maja jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczace nieruchomosci uzyskano na podstawie oswiadczen zamawiajacych. Zdjecia i opisy w tej ofercie objete sa ochrona praw autorskich majatkowych i osobistych, stanowia wlasnosc w swietle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociaga za soba odpowiedzialnosc prawna.Kontakt Biuro Nieruchomosci Wilanowski: POKOJE DO WYNAJECIA W MLAWIE

Telefon: 502 483 438

*

*

*

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Pokój wynajmę

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.