Your browser does not support JavaScript!

Wolne pokoje dla studentek

Imię kontaktowe: Justyna Region: Mazowieckie

Miejscowość: Legnica
Posiadam do wynajecia pokój dwu osoby dla 2 studentek. Pokój jest w pelni umeblowany, nowe lózka, meble Black Red White. Mieszkanie jest w nowym budownictwie, o podwyzszonym standardzie. Wyposazone m.in. pralka, lodówka, w pokoju TV, centralne ogrzewanie, duza kuchnia i lazienka, osobno WC, mozliwosc dostepu do Internetu, parking pod blokiem, bardzo ladna zielona okolica, teren Kwadrat, ul. Zeromskiego, 10 min od PWSZ, do zamieszkania od ZARAZ cena 300 zl za osobe + oplaty (prad-rabat na prad, gaz, woda). Prosze o kontakt w celu ogladniecia od 8 do 22, tel. 505821349. Kto pierwszy ten lepszy!Kontakt Justyna: Wolne pokoje dla studentek

Telefon: 505821349

*

*

*Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Pokój wynajmę

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.