Your browser does not support JavaScript!

Adoptuj Fredka

Imię kontaktowe: aga Region: Mazowieckie

Miejscowość: warszawa
Cena: 1.00złFredka, starszego psa w typie rottweilera, ktoś wyrzucił w centrum Łodzi. Zdezorientowany, niedowidzący staruszek chodził w kółko po głównej ulicy, wszyscy przechodzili obok, samochody trąbiły, nikt nie zlitował się nad stworzeniem. Fred w końcu zmęczony położył sie na środku ulicy, zrezygnowany i zobojętniały. W końcu złapano go i zawieziono do schroniska, gdzie w przepełnionym boksie został pogryziony, a po rekonwalescencji miał powrócić tam na pewną śmierć. Na szczęście trafił do domu tymczasowego, gdzie odzyskał zdrowie i radość życia. Fred jest zaszczepiony, odrobaczony, wykastrowany, zaczipowany. Mieszka z innymi psami i raczej dogadują się bez większych problemów. Jest czujny, próbuje stróżować, jednak to przede wszystkim kochany przytulak spragniony czułości. Pies jest pod opieką Fundacji Rottka (rottka.org). Kontakt ws. adopcji: 602 15 99 15 lub 502 126 046, e-mail: m.grabowska777@interia.eu

Kontakt aga: Adoptuj Fredka

*

*

*

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Pozostałe Zwierzaki

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.