Your browser does not support JavaScript!

Dzimi nie ma nic

Imię kontaktowe: aga Region: Mazowieckie

Miejscowość: warszawa
Cena: 1.00złDŻIMI - KOCHA I PRAGNIE BYĆ KOCHANYM

Dżimi to ok. 5-letni rottweiler, znaleziony w gminie Izabelin pod koniec stycznia br. Niesamowicie grzeczny i łagodny, przylepa spragniona pieszczot, szybko podbił serca pracowników tamtejszej lecznicy. Nikt nie potrafił zrozumieć, dlaczego ktoś pozbył się tak wspaniałego psa. Dżimi po zabiegu kastracji trafił do domu tymczasowego, gdzie okazałao się, że jest nie tylko cudowny z charakteru, ale również bardzo bystry. Zna podstawowe komendy, ładnie chodzi na smyczy, nieco boi się ruchu ulicznego, ale za to do ludzi bardzo się garnie. Widać, że rozpiera go energia, chętnie biega i się bawi. Pozostawiony w domu nie niszczy, śpi na łóżku, ale kiedy mu zabronić posłusznie schodzi i kładzie się obok. Niestety, amstaffka rezydentka nie zaakceptowała nowego towarzysza i Dżimiego trzeba było umieścić w ośrodku adopcyjnym dla rottweilerów. Dla psa, który tak kocha ludzi, zamknięcie w kojcu to prawdziwie traumatyczne przeżycie... Dżimi marzy o własnym domu i człowieku, który zapewni mu dożywotnio miejsce w swoim sercu.
Pies jest pod opieką Fundacji Rottka (rottka.org). Kontakt ws. adopcji: 602 15 99 15 lub 502 126 046, e-mail: m.grabowska777@interia.eu
Kontakt aga: Dzimi nie ma nic

*

*

*

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Pozostałe Zwierzaki

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.