Your browser does not support JavaScript!

Harry-zle znosi samotnośc,adoptuj go proszę

Imię kontaktowe: magda Region: Łódzkie

Miejscowość: łódź
Cena: 1.00złHary jest wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony i zaczipowany. Jest bardzo spokojnym psem, łagodny do ludzi, wielki pieszczoch. Jest bardzo karny i nie ma w nim oznak dominacji. Toleruje suczki, z psami raczej się nie zgadza. Hary siedzi w schronisku już bardzo długo i cały czas ma nadzieję na dom. Hary ładnie chodzi na smyczy, a każda chwila spędzona z człowiekiem przynosi mu wiele radości. Mamy nadzieję, że znajdzie się osoba, która go pokocha i pokaże, że poza murami schroniska jest inny świat. Bardzo nam zależy, aby Hary dostał od losu szansę. Kontakt w sprawie Harego - Magda 661-301-358

Kontakt magda: Harry-zle znosi samotnośc,adoptuj go proszę

*

*

*

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Pozostałe Zwierzaki

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.