Your browser does not support JavaScript!

JANINKA śliczna, malutka, bezkonfliktowa suczka szuka rodziny

Imię kontaktowe: Krystyna Krzymińska Region: Łódzkie

Miejscowość: Działoszyn
JANINKA to mała, śliczna, mądra, około roczna suczka. Obecnie znajduje się pod opieką Fundacji Zwierzyniec w Działoszynie, jest już odrobaczona i odpchlona oraz zaszczepiona oraz ma swoją książeczkę.
To przeuroczy psiaczek, przyjacielska, towarzyska i bardzo spokojna, szuka kontaktu z człowiekiem. Jest strasznie przymilną suczką, zawsze pierwsza melduje się do pieszczotek, nadstawia łebek do głaskania. Jania jest niezwykle łagodna, delikatna i przyjaźnie nastawiona do całego świata. W stosunku do człowieka ukazuje same najlepsze cechy. To suczka o bezkonfliktowym charakterze i delikatnym usposobieniu. Malutka jest pieskiem domowo-kanapowy, który najlepiej się czuje mogąc wtulić łebek w swojego człowieka
Uwielbia być głaskana, nie boi się ludzkiej ręki, łasi się do każdego ale nie jest nachalna. Jak widzi że człowiek jest zajęty odchodzi grzecznie na swoje legowisko. Widać że nie była bita.
Z innymi psami dogaduje się bardzo dobrze, nie wszczyna żadnych awantur.
Zainteresowanych adopcją tej słodkiej suczki proszę o kontakt z Panią Krystyną Krzymińską 508 215 083 lub mailem agata290@onet.pl.
Kontakt Krystyna Krzymińska: JANINKA śliczna, malutka, bezkonfliktowa suczka szuka rodziny

Telefon: 508 215 083

*

*

*

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Psy / Szczeniaki

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.