Your browser does not support JavaScript!

Małe Szczeniaki Yorki filiżanka Rasowy

Imię kontaktowe: bongo Region: Małopolskie

Miejscowość: Audrey
Bardzo małe Szczeniaki czystej krwi filiżanka Yorki. To słodka dziewczyna i chłopak został urodzony i wychowany w domu i na piechotę. Mają ładne ciało i piękna twarz lufę i płaszcz. Ich pazury rosy zostały usunięte i ogon kopiowany. Są AKC zarejestrowany. Oba są prawie 2,1 kg. Ten Yorki pójdzie do domu wcześniej zepsute i prąd na szczepionki i de-odrobaczania. Więcej zdjęć szczeniąt lub dodaj je do swojej rodziny proszę o kontakt.kontakt caryvickydiamond@gmail.com więcej informacji i zdjęćKontakt bongo: Małe Szczeniaki Yorki filiżanka Rasowy

Telefon: 333000097

*

*

*Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Psy / Szczeniaki

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.