Your browser does not support JavaScript!

Zwykłe imię, niezwykły psiak. Reksio

Imię kontaktowe: Kinga Region: Łódzkie

Miejscowość: Łódź
Jak można było porzucić takiego rozkoszniaka, skazując na niebezpieczeństwa, jakie niewątpliwie wiążą się z bezdomnością? A może stało się inaczej, biedactwo zgubiło się i teraz ktoś rozpaczliwie go szuka? Zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o pomoc w znalezieniu dla tego rozbrajającego wciąż dziecięcą nieporadnością czterołapka, skorego i do zabaw (tu żywiołem są skoki, bieg, harce z piłeczką lub innymi psami) i do nauki (wszelkie nowości są wodą na jego młyn) odpowiedzialnego domu. Niech Reksiowi, zdrowemu, niekonfliktowemu, nieszczekliwemu psiakowi dane będzie w nim rozkwitnąć, ukazać pełnię swoich atutów, zasłużyć na głębię jak najpozytywniejszych, ludzkich uczuć . Reksio to uroczy diamencik, który winien trafić we właściwe ręce, które spokojem, cierpliwością i sercem nadadzą mu ostateczny szlif.
Danymi kontaktowymi w sprawie adopcji Reksia są: kinga301@wp.pl oraz 601296990.
Kontakt Kinga: Zwykłe imię, niezwykły psiak. Reksio

Telefon: 601296990

*

*

*

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Psy / Szczeniaki

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.