Your browser does not support JavaScript!

Jas SZUKA DOMU - Warszawa

Imię kontaktowe: AdoptujZwierzaka Region: Polska

Miejscowość: Warszawa
Jas jest bardzo przyjacielskim psem. Uwielbia ludzi, male dzieci i inne zwierzeta. Nawet koty, o ile nie w ilosci: sztuk 45 (bo tyle ma jego pani, która chce go oddac, poniewaz pies za nimi gania). Pies jest bardzo kontaktowy i socjalizowany. Zachowuje czystosc w domu. Wiek psiaka: ok. 1,5 roku. Jest sredniej wielkosci. Z wygladu nieco przypomina labradora ;) Kontakt: e-mail: spotypaluch@gmail.com oraz tel.: 503812771 Adoptujac psa, bierzesz na siebie odpowiedzialnosc za los zywego stworzenia na nastepne kilkanascie lat. Psa nigdy nie mozna porzucic. Zaden wyjazd, klótnia w rodzinie, narodziny dziecka czy przeprowadzka nie zwalniaja z czlowieczenstwa. Zwierze nie jest rzecza. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz sterylizacja/kastracja.Kontakt AdoptujZwierzaka: Jas SZUKA DOMU - Warszawa

*

*

*

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Zgubiono / Znaleziono

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.