Asystent wsparcia ds. umów IT - praca zdalna

Imię kontaktowe: OBPON Region: Podkarpackie

Miejscowość: praca zdalna

Nasz Klient to Europejska sieć sklepów wielobranżowych. Od 20-stu lat firma rozwija się na rynku polskim i staje się jednym z najpopularniejszych sprzedawców odzieży, a także wiodącym dostawcą artykułów dekoracyjnych. Swój sukces w dużej mierze osiąga dzięki zatrudnianiu najlepszych specjalistów. Jeśli znasz język angielski, chcesz się rozwijać oraz cenisz sobie pracę w stabilnym przedsiębiorstwie to może ta oferta jest skierowana właśnie dla Ciebie?

Dla tego Klienta poszukujemy osób z orzeczeniem o niepełnosprawności
na stanowisko:

Zakres obowiązków

• kontakt mailowy/telefoniczny z dostawcami sieci internetowych,
• złożenie zapytania o dostęp sieci w danym miejscu,
• otrzymanie oferty od dostawcy,
• zorganizowanie podpisania umowy,
• dopilnowanie terminu instalacji Internetu,
• wypowiedzenia już zawartych umów,
• praca na Excelu w celu zanotowania danych z danej umowy.

Wymagania

• łatwość w obsłudze komputera,
• sprawna obsługa Outlook, Teams,
• podstawowa znajomość programu Excel,
• bardzo dobra znajomość j. angielskiego.

Oferujemy

• umowę o pracę w stabilnej firmie,
• pracę w zmotywowanym, pełnym pasji zespole,
• pracę w formie zdalnej.

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres:
[email protected]

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Pamiętaj o dołączeniu poniższej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych, w przeciwnym razie nie będziemy mogli analizować Twojej aplikacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) +48 201XXXX z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k., moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: [email protected]

Kontakt OBPON: Asystent wsparcia ds. umów IT - praca zdalna

Telefon: .

Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: IT, Komputery, Informatyka

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe