Your browser does not support JavaScript!

KIEROWCA C+E – firanka lub kontener morski – trasy międzynarodowe –

Imię kontaktowe: A2B-online Polska Sp. z o.o. Region: Dolnośląskie

Miejscowość: Wrocław
Cena: 10000zł

Firma transportowa A2B-online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Długołęce k. Wrocławia poszukuje kandydatów na stanowisko:

KIEROWCA C+E – firanka lub kontener morski – trasy międzynarodowe – Długołęka, dolnośląskie

System zjazdowy: 2/1, 2/2, 3/2, 4/2, 3/1
Rodzaj naczepy: firanka lub podkontenerowa
Wynagrodzenie: max. 10000 - 13500 zł netto miesięcznie
Miejsce pracy: Długołęka, dolnośląskie, Polska

Opis stanowiska pracy:
• prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą podkontenerową lub firanką,
• wykonywanie zleceń w trasach międzynarodowych, m.in. Niemcy, Benelux, Wlk. Brytania

Warunki zatrudnienia:
• zatrudnienie w wybranym systemie zjazdowym: 2/1, 2/2, 3/2, 4/2, 3/1,
• praca z zachowaniem norm czasu pracy kierowcy, w trasach dziennych,
• bardzo dobra organizacja pracy, zlecenia wykonywane są dla stałych klientów,
• codziennie występuje jedno lub dwa przepięcia naczep,
• w przypadku pracy z firanką przewożone są bardzo różne ładunki: big bagi, palety, rolki, sztaby aluminiowe, drzewka i krzewy, traktory, bale z odpadami zmieszanymi RDF WASTE, scrap metal oraz makulatura,
• naczepy są kierowane na myjnię zawsze, gdy wymaga tego sytuacja,
• sprawne, nowoczesne ciągniki wyposażone w mikrofale, przetwornice, lodówki,
• bogate zaplecze socjalne przy bazie w Holandii, z którego można skorzystać podczas pauzy posiadające: prysznice, kuchnię, pralkę, siłownię, TV, stół do ping-ponga, boisko do gry w piłkę,
• dostępne stanowisko administracyjne, gdzie kierowcy załatwiają sprawy, otrzymują odzież roboczą, itp.,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z podstawą miesięczną i licznymi benefitami:
• bony świąteczne w formie pieniężnej,
• dodatkowe ubezpieczenie grupowe opłacone przez pracodawcę,
• dodatek jubileuszowy od 3 lat stażu w firmie,
• zwrot kosztów dojazdu do pracy z każdego miejsca w Polsce,
• dieta dzienna rozliczana zgodnie z przepisami obowiązującymi w UE,
• wynagrodzenie zależne od wybranego systemu zjazdowego, max. 10000 - 13500 zł netto,
• dla wszystkich pracowników i ich rodzin oferowane wsparcie na szeroką skalę, m. in.:
• pomoc w przypadku problemów osobistych (psychologiczna, socjalna, materialna),
• dla cudzoziemców pomoc logistyczna, finansowa, zakwaterowanie w przypadku sytuacji kryzysowej

Wymagania:
• prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,
• minimum 2 lata doświadczenia w transporcie po Europie Zachodniej,
• komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane (ale niewymagane):
• umiejętność jazdy w ruchu lewostronnym

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.
Pytania proszę kierować pod nr telefonu: 0048 502 905 601 lub na adres mailowy: [email protected]

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 do 16:00.

Podziel się | Zgłoś | Edytuj / Usuń ogłoszenie

Kontakt A2B-online Polska Sp. z o.o.: KIEROWCA C+E – firanka lub kontener morski – trasy międzynarodowe –

Telefon: 502905601

Oświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję Regulamin, a także Politykę Prywatności, zawierającą postanowienia informujące o fakcie i zakresie przetwarzania danych osobowych przez iOglaszaj.pl.

Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Kierowcy, Kurierzy, Transport

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.

iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
W serwisie iOglaszaj.pl najszybciej sprzedasz, kupisz, znajdziesz pracę dodając bezpłatne ogłoszenia internetowe. W dowolnej kategorii np. ogłoszenia sprzedam nieruchomości, ogłoszenia motoryzacyjne i wiele innych kategorii tematycznych, za darmo i bezrejestracji. Dzięki podziałowi na państwa, regiony i miasta szybciej sprzedasz swoje przedmioty, ponieważ docierasz bezpośrednio do zainteresowanych z danego regionu. Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Sprawdz i przekonaj się sam o ich skuteczności. Całkowicie darmowy serwis ogłoszeniowy, w którym każda osoba ma możliwość zamieszczania swoich ogłoszeń internetowych, a dzieki temu szybko sprzedaż, kupisz. Nie ulega wątpliwości, że w dzisiejszych czasach ekonomia i rynek ugruntowuje się na technologii i najlepszym sposobem kupna większości rzeczy są internetowe ogłoszenia, które umieścić ma możliwość praktycznie każdy. Serwis darmowych ogłoszeń, bezrejestracji i logowania jakim jest ioglaszaj.pl jest rzeczywiście w dużej mierze lepszy od zwykłych ogłoszeń – prócz tego dociera do dużo liczniejszej grupy społeczeństwa. Dodaj darmowe anonse, ogłoszenie 1 kliknięciem! Kupuj sprzedawaj i zamieniaj. Zapraszamy do korzystania z darmowego serwisu ogłoszeń.