KIEROWCA C+E – firanka – trasy międzynarodowe – Gniezno, wielkopols

Imię kontaktowe: F.H.U. Julkowscy Region: Wielkopolskie

Miejscowość: Gniezno
Cena: 9000zł

Firma transportowa F.H.U. JULKOWSCY z siedzibą w Gnieźnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

KIEROWCA C+E – firanka – trasy międzynarodowe – Gniezno, wielkopolskie

System zjazdowy: 2/1, 2/2, 3/1, bez systemu
Rodzaj naczepy: firanka standard
Wynagrodzenie: 8000 – 10000 zł netto miesięcznie
Miejsce pracy: Gniezno, wielkopolskie, Polska

Opis stanowiska pracy:
• prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą typu firanka standard,
• przewóz towarów na paletach w trasach po Europie Zachodniej, m. in. po Niemczech, Belgii, Holandii, Francji i Włoszech

Warunki zatrudnienia:
• zatrudnienie w wybranym systemie zjazdowym: 2/1, 2/2, 3/1 lub od pn. do pt.,
• praca z zachowaniem europejskich przepisów, w trasach dziennych,
• zazwyczaj 2 punkty dziennie, dostarcza się ładunki całopojazdowe do stałych klientów,
• stabilna, rodzinna firma z indywidualnym podejściem do pracownika,
• bardzo dobra organizacja pracy, kierowca otrzymuje dyspozycje z kilkudniowym wyprzedzeniem, co pozwala na odpowiednie zaplanowanie trasy i odpoczynku,
• firma kontaktuje się bezpośrednio ze swoimi klientami, co przekłada się na dobrą komunikację z kierowcą i pozwala uniknąć nadmiernego oczekiwania na załadunki i rozładunki,
• do dyspozycji nowoczesne ciężarówki, max. 2-3 letnie auta, na gwarancji lub kontraktach serwisowych,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z podstawą miesięczną,
• dniówka 380-400 zł netto, zależnie od stażu w firmie,
• dodatkowe premie za ekonomiczną jazdę, ok. 200-300 zł,
• wynagrodzenie miesięczne netto ok. 8000-10000 zł,
• bezpośrednie zatrudnienie w polskiej firmie transportowej

Wymagania:
• prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,
• minimum półroczne doświadczenie w transporcie ciężarowym

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.
Pytania proszę kierować pod nr telefonu: 0048 601 190 164, 0048 695 657 265 lub na adres mailowy: [email protected]

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 do 16:00

Kontakt F.H.U. Julkowscy: KIEROWCA C+E – firanka – trasy międzynarodowe – Gniezno, wielkopols

Telefon: 601190164

Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Kierowcy, Kurierzy, Transport

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe