Radwanice koło Wrocławia - Specjalista ds. rekrutacji

Imię kontaktowe: Maria Region: Dolnośląskie

Miejscowość: Radwanice koło Wrocławia
Cena: 4000zł

CE DRIVER® to agencja zatrudnienia z siedzibą w Radwanicach koło Wrocławia. Przeprowadzamy marketing sieciowy i bezpośrednie procesy rekrutacyjne dla branży TSL w Europie. Obecnie działamy głównie na rynkach: polskim, niemieckim, irlandzkim i szwedzkim.

poszukujemy Specjalisty ds. rekrutacji

Szukamy kogoś, kto:
• podchodzi do swoich obowiązków z ciekawością i zaangażowaniem,
• szybko przyswaja nową wiedzę oraz potrafi wykorzystać ją w praktyce,
• rozumie, że dobra rekrutacja opiera się na szczerości i budowaniu relacji,
• szuka najlepszych rozwiązań, samodzielnie podejmuje decyzje,
• stale rozwija swoje umiejętności komunikacyjne, potrafi słuchać i zadawać właściwe pytania

Od kandydata wymagamy:
• minimum 1 roku doświadczenia w rekrutacji, najlepiej na rynki zagraniczne,
• pewności siebie i otwartości w komunikacji,
• pozytywnego nastawienia i konsekwencji w realizowaniu zadań,
• dobrej organizacji pracy, obsługi Outlooka i Excela,
• mile widziana (ale niewymagana) znajomość języka obcego

Nasz rekruter będzie odpowiedzialny za:
• umieszczanie ogłoszeń na portalach pracy,
• przeprowadzanie telefonicznych rozmów rekrutacyjnych,
• ocenę kompetencji kandydatów i dobór osób na wolne stanowiska,
• tworzenie profili zawodowych kandydatów w językach obcych,
• koordynowanie dojazdów do pracy,
• zdalne wsparcie zatrudnionych pracowników

Oferujemy:
• wprowadzenie w obowiązki, szkolenie branżowe,
• wszystkie niezbędne narzędzia rekrutacyjne,
• pracę w rozwijającej się agencji z ciekawymi i dobrymi projektami,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z 3-mies. okresem próbnym,
• wynagrodzenie 4000 zł netto na start,
• premie za realizację targetu rekrutacyjnego

Nie musisz znać się na transporcie. Udzielimy Ci szkolenia i dokładnie opowiemy o stanowiskach, na które rekrutujesz.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie swojego CV na adres mailowy: [email protected] oraz udzielenie odpowiedzi na pytanie: Dlaczego chcesz z nami pracować?
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Kontakt Maria: Radwanice koło Wrocławia - Specjalista ds. rekrutacji

Telefon: 784310600

Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Obsługa klienta, Call Center

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe