Opiekun/ Opiekunka seniorów w Niemczech

Imię kontaktowe: Dominika Region: Polska

Miejscowość: Poznań
Cena: 5800zł

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 13-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Opiekun/ka osób starszych w Niemczech - Opieka nad Panem Klausa (62 l.)

Data wyjazdu: 31.08. na 4 tygodnie

Atuty oferty:

osobny pokój
internet
sklepy w odległości 100 m
wolne wtorki
Opis oferty: Do opieki jest samotnie mieszkający podopieczny w wieku 62 lat. Senior cierpi na początkową demencję, nadciśnienie i przeszedł niedawno zawał. Senior jest osobą w miarę samodzielną, sam się myje i ubiera, jednak potrzebuje pomocy w prowadzeniu domu i asekuracji podczas chodzenia. Chętnie spaceruje po pobliskim lesie.

Obowiązki:
Asekuracja w ubieraniu / myciu
Pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego
Podawanie lekarstw
Dotrzymywanie towarzystwa
Oczekujemy:

dobrej znajomości języka niemieckiego
doświadczenia w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
prawa jazdy (mile widziane)
życzliwości oraz cierpliwości wobec podopiecznych.
Oferujemy:

wynagrodzenie 1350 EUR netto (za miesiąc)!
legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1)
składki odprowadzone od prognozowanej średniej krajowej (5227 zł brutto)
podpisanie jednej czytelnej umowy
możliwość dodatkowego ubezpieczenia NW i OC
bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
pokrycie kosztów podróży w obie strony
opiekę i wsparcie naszego zespołu 24/7.
Oferowane zlecenie nie jest tym, którego szukałeś? Zajrzyj na naszą stronę internetową www.opiekunki.interkadra.pl lub odwiedź nas w jednym z 13 centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski i sprawdź co możemy Ci zaproponować.

Zapraszamy do aplikowania na powyższą ofertę za pomocą formularza zgłoszeniowego lub bezpośrednio do Konsultantów w biurach na terenie całego kraju!

Kontakt Dominika : Opiekun/ Opiekunka seniorów w Niemczech

Telefon: 731780290

Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Pomoc domowa, Opiekunki

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe