ŚLUSARZ - do 3300 euro netto (na rękę) Niemcy

Imię kontaktowe: Kontrakty Region: Dolnośląskie

Miejscowość: cała polska
Cena: 1zł

Pilnie poszukujemy 15 ŚLUSARZY do pracy w Niemczech północnych (100 km powyżej Hamburga).

OFERUJEMY
* Niemiecka umowa o pracę
* Dobre wynagrodzenie plus dieta
* 13-13,5€ brutto plus do 65€ diety za każdy dzień pracy lub 12-12,50€ brutto plus do 85€ diety za każdy dzień pracy
* Duża ilość godzin - możliwe zarobki do 3300€ na rękę
* Możliwe zaliczki
* Bardzo dobre zakwaterowanie
* Osobistego koordynatora
* Długotrwały projekt.

OBOWIĄZKI
* Proste prace ślusarskie
* Kontrola jakości
* Naprawy/poprawki

WYMAGANIA
* Doświadczenie w różnych pracach ślusarskich
* Język niemiecki mile widziany ale nie konieczny (można tworzyć teamy, gdzie jest jedna osoba z językiem niemieckim)
* Samochód ułatwi życie ale nie jest obowiązkowy
* Chęć do pracy w nadgodzinach
* Brak nałogów

CV prosimy przesyłać na adres [email protected]
Informacje pod numerem 666620890

Agencja KONTRAKTY.EU pracuje bezpośrednio dla kilkunastu pracodawców z Niemiec i Holandii którzy bardzo pilnie zatrudnią:

Stolarzy * Malarzy * Spawaczy * Elektryków * Hydraulików * Cieśli Szalunkowych * Zbrojarzy * Monterów płyt karton/gips * Monterów konstrukcji stalowych * Pracowników produkcji * Operatorów maszyn produkcyjnych * Kierowców wózków widłowych * Pracowników magazynu * Komisjonerów *

Nasze oferty pracy charakteryzuje zawsze wysokie wynagrodzenie i bardzo często bezpłatne zakwaterowanie.

Certyfikat Agencji 26096

Kontakt Kontrakty: ŚLUSARZ - do 3300 euro netto (na rękę) Niemcy

Telefon: 666620890

Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Pozostałe / Inne

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe