Specjalista ds. content marketingu / Copywriter - Przemyśl

Imię kontaktowe: Obpon Region: Podkarpackie

Miejscowość: Przemyśl
Cena: 0.1zł

Od ponad 20 lat Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp.k. angażuje się w budowanie rynku pracy, ukierunkowanego na dojrzałą, odpowiedzialną politykę personalną, będącą symbolem etyki w biznesie i otwarcia na potrzeby osób z niepełnosprawnościami.

Do naszego Zespołu w siedzibie Spółki poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
• tworzenie i redagowanie treści związanych z zatrudnianiem osób z niepełnosprawnością, aby było jeszcze bardziej ekspercko
• tworzenie materiałów w oparciu o gotowe treści przygotowane przez naszych ekspertów
• aktualizacja i tworzenie treści na strony internetowe i do social media pod kątem SEO/SEM
• współpraca przy tworzeniu materiałów promocyjnych, informacyjnych, prasowych i marketingowych
• publikowanie i promowanie napisanych treści w mediach społecznościowych
• praca koncepcyjna nad kampaniami reklamowym we współpracy z kreatywnym
Zespołem marketingowym

Wymagania:
• znajomość zasad edytorskich oraz przekonania, że kropka i przecinek są warte więcej niż 1000 słów
• umiejętność wyszukiwania nowych informacji i zacięcie redaktorskie
• kreatywność i lekkie pióro, które jest tożsame z tworzeniem nieszablonowych treści
• głowa pełna pomysłów, zapał i nieustającą chęć tworzenia czegoś nowego
• terminowość, praca zespołowa i bardzo dobra organizacja pracy własnej
• znajomość tematyki zatrudniania osób z niepełnosprawnością oraz doświadczenie w
pracy z serwisami informacyjnymi będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę w pełnym wymiarze
• przestrzeń do rozwoju i realizacji własnych pomysłów
• Zespół z wieloletnim doświadczeniem, który dzieli się swoją wiedzą i wspiera wzajemnie w szukaniu nowoczesnych rozwiązań
• praca wśród ludzi, którzy mają wysokie poczucie estetyki, otwarte i kreatywne głowy
• komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze w centrum miasta

Mile widziane:
• orzeczenie o niepełnosprawności

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres:
[email protected]

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Pamiętaj o dołączeniu poniższej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych, w przeciwnym razie nie będziemy mogli analizować Twojej aplikacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k., moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych na potrzeby obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Zgodę można wycofać w każdym czasie.

Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż określonym w art. 221 Kodeksu pracy stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: [email protected]

Kontakt Obpon: Specjalista ds. content marketingu / Copywriter - Przemyśl

Telefon: 000 000 000

Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Pozostałe / Inne

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe