Your browser does not support JavaScript!

Zdalna Praca w Nowym Projekcie! |2200 zł–11 500 zł| Bez Doświadczen

Imię kontaktowe: Stefan Region: Kujawsko-pomorskie

Miejscowość: cała Polska
Cena: 2200zł

Zostań: Specjalistą ds. Afiliacji w Social Mediach i zarabiaj od 2200 zł po godzinach swojej pracy. Nie musisz mieć doświadczenia. Wszystkiego Cię nauczymy.

Co oferujemy?
Możliwość zarobienia 1000 zł już w pierwszym tygodniu współpracy.
Po pierwszym miesiącu możliwość zarabiania od 2200 zł – 11 500 zł miesięcznie w zależności od Twojego zaangażowania.
Zarobione pieniądze wypłacasz ze swojego panelu na swoje wskazane konto bankowe nawet 2 razy w miesiącu.
Nie wymagamy doświadczenia. Zapewniamy internetowe szkolenie instruktażowe, dlatego nie musisz posiadać wiedzy w tym zakresie.
Działasz całkowicie online przy użyciu komputera lub smartfona z dostępem do Internetu.
Bez inwestycji.
Godziny dostosowujesz pod swoje możliwości.
Rozliczenie odbywa się na podstawie umowy współpracy.
W naszym zespole działają ludzie bezrobotni, samotnie wychowujące matki, osoby pracujące na etacie. Tak naprawdę nie ma znaczenia co aktualnie w życiu wykonujesz, ponieważ to Ty dostosowujesz swój czas pod działanie.
Opis stanowiska:
Reklama internetowa produktów i usług zewnętrznych firm,
Nawiązywanie kontaktu online z potencjalnymi klientami, bez konieczności wykonywania rozmów telefonicznych.
Praca na dedykowanym i zautomatyzowanym systemie marketingowym.
Działanie odbywa się w 100% w Internecie.
Wymagania:
Ukończone 18 lat.
Aktualne zamieszkanie na terenie Polski.
Komputer lub smartfon z dostępem do Internetu.
Obsługa komputera na poziomie podstawowym.
Motywacja i zaangażowanie do działania i osiągania wysokich wyników.
Współpracujemy z polską firmą, która istnieje na rynku od ponad 17 lat. Możesz potraktować tę propozycję jako dodatek do standardowej pracy na etacie lub po jakimś czasie zrezygnować z etatu i zarabiać w 100% online.
Wyprzedzając pytania:
nie jest to mlm,
nie wymagamy doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy,
nie inwestujesz pieniędzy,
możesz zrezygnować w każdym momencie.

Kliknij w przycisk „APLIKUJ”, zostaniesz przeniesiona/y na naszą stronę gdzie poznasz szczegóły.

Podziel się | Zgłoś | Edytuj / Usuń ogłoszenie

Kontakt Stefan: Zdalna Praca w Nowym Projekcie! |2200 zł–11 500 zł| Bez Doświadczen

Telefon: 000000000

Oświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję Regulamin, a także Politykę Prywatności, zawierającą postanowienia informujące o fakcie i zakresie przetwarzania danych osobowych przez iOglaszaj.pl.

Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Praca dorywcza

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.

iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
W serwisie iOglaszaj.pl najszybciej sprzedasz, kupisz, znajdziesz pracę dodając bezpłatne ogłoszenia internetowe. W dowolnej kategorii np. ogłoszenia sprzedam nieruchomości, ogłoszenia motoryzacyjne i wiele innych kategorii tematycznych, za darmo i bezrejestracji. Dzięki podziałowi na państwa, regiony i miasta szybciej sprzedasz swoje przedmioty, ponieważ docierasz bezpośrednio do zainteresowanych z danego regionu. Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Sprawdz i przekonaj się sam o ich skuteczności. Całkowicie darmowy serwis ogłoszeniowy, w którym każda osoba ma możliwość zamieszczania swoich ogłoszeń internetowych, a dzieki temu szybko sprzedaż, kupisz. Nie ulega wątpliwości, że w dzisiejszych czasach ekonomia i rynek ugruntowuje się na technologii i najlepszym sposobem kupna większości rzeczy są internetowe ogłoszenia, które umieścić ma możliwość praktycznie każdy. Serwis darmowych ogłoszeń, bezrejestracji i logowania jakim jest ioglaszaj.pl jest rzeczywiście w dużej mierze lepszy od zwykłych ogłoszeń – prócz tego dociera do dużo liczniejszej grupy społeczeństwa. Dodaj darmowe anonse, ogłoszenie 1 kliknięciem! Kupuj sprzedawaj i zamieniaj. Zapraszamy do korzystania z darmowego serwisu ogłoszeń.