Your browser does not support JavaScript!

Zlecenie z bardzo dobrą stawką- 1800euro. Praca od zaraz przy leżąc

Imię kontaktowe: Autumn Care Region: Niemcy

Miejscowość: Ehingen am Ries
Cena: 7500zł

Firma Autumn Care od 15lat na rynku- obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Opiekunki dla Podopiecznej
Miejsce pracy:Ehingen am Ries

Opis schorzeń:
Podopieczna przebywa obecnie w szpitalu- jest po operacji serca. Wyjście ze szpitala jest uzależnione od przyjazdu Opiekunki na zlecenie.

Dla bezpieczeństwa korzysta z wkładek higienicznych. Potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach np. ubieranie się, higiena. Sporadycznie potrzebuje pomocy w nocy. Nie ma żadnych diet.

WYMAGANIA:
- dyspozycyjność od zaraz,
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
- doświadczenie w Opiece nad osobami starszymi

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- higiena, toaleta, prysznic, przebieranie się,
- zmiana pampersów.
- gotowanie
- sporadyczne sprzątanie

OFERUJEMY:
- sprawdzone miejsca pracy i oferty dopasowane do preferencji opiekuna,
- przyjazny proces rekrutacji i pomoc z formalnościami dotyczącymi wyjazdu,
- legalną i bezpieczną pracę w oparciu o umowę zlecenie
- bezpłatny transport, zakwaterowanie oraz wyżywienie.

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Podziel się | Zgłoś | Edytuj / Usuń ogłoszenie

Kontakt Autumn Care: Zlecenie z bardzo dobrą stawką- 1800euro. Praca od zaraz przy leżąc

Telefon: 504973919

Oświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję Regulamin, a także Politykę Prywatności, zawierającą postanowienia informujące o fakcie i zakresie przetwarzania danych osobowych przez iOglaszaj.pl.

Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Służba zdrowia / Opieka

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.

iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
W serwisie iOglaszaj.pl najszybciej sprzedasz, kupisz, znajdziesz pracę dodając bezpłatne ogłoszenia internetowe. W dowolnej kategorii np. ogłoszenia sprzedam nieruchomości, ogłoszenia motoryzacyjne i wiele innych kategorii tematycznych, za darmo i bezrejestracji. Dzięki podziałowi na państwa, regiony i miasta szybciej sprzedasz swoje przedmioty, ponieważ docierasz bezpośrednio do zainteresowanych z danego regionu. Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Sprawdz i przekonaj się sam o ich skuteczności. Całkowicie darmowy serwis ogłoszeniowy, w którym każda osoba ma możliwość zamieszczania swoich ogłoszeń internetowych, a dzieki temu szybko sprzedaż, kupisz. Nie ulega wątpliwości, że w dzisiejszych czasach ekonomia i rynek ugruntowuje się na technologii i najlepszym sposobem kupna większości rzeczy są internetowe ogłoszenia, które umieścić ma możliwość praktycznie każdy. Serwis darmowych ogłoszeń, bezrejestracji i logowania jakim jest ioglaszaj.pl jest rzeczywiście w dużej mierze lepszy od zwykłych ogłoszeń – prócz tego dociera do dużo liczniejszej grupy społeczeństwa. Dodaj darmowe anonse, ogłoszenie 1 kliknięciem! Kupuj sprzedawaj i zamieniaj. Zapraszamy do korzystania z darmowego serwisu ogłoszeń.