Your browser does not support JavaScript!

Imitacje drewna, belki rustykalne, deski elewacyjne

Imię kontaktowe: Plastmaker Region: Łódzkie

Miejscowość: cała Polska
Cena: 1złJesteśmy firmą, która produkuje znakomitej jakości elementy ozdobne odwzorowujące rzeczywiste drewno. W naszej ofercie znajdziesz:
- belki rustykalne na sufit,
- deski dekoracyjne,
- maskownice rur, kabli, rur wentylacyjnych,
- kątowniki i ceowniki dekoracyjne,
- elastyczne deski elewacyjne.
Pełen nasz asortyment wykonujemy na wymiar, wskutek tego po instalacji nie pozostaje jakikolwiek odpad, a to opłaca się bardziej, niż zakup niższej jakości analogicznych towarów w marketach budowlanych. Zobacz, jak superrealistycznie wyglądają nasze modele 3D – zamów bezpłatne próbki elementów na www.plastmaker.pl

W naszej ofercie znajdziesz materiały w pięciu niepospolitych, ponadprzeciętnych wzorach, które do złudzenia przypominają fakturę starego drewna. Do tego każdy z nich występuje w więcej niż 28 kolorach. Dzięki temu bezbłędnie dostosujesz nie tylko wymiary belek rustykalnych i ozdobnych desek, maskownic czy też elastycznych desek elewacyjnych, lecz też odcień tych elementów do swoich potrzeb. Obejrzyj nasze materiały i wizualizacje na www.plastmaker.pl albo zatelefonuj pod numer 721 564 516Kontakt Plastmaker: Imitacje drewna, belki rustykalne, deski elewacyjne

Telefon: 721564516

*

*

*

Oświadczam, że zapoznałem(am) się i akceptuję regulamin oraz politykę prywatności Serwisu iOglaszaj.pl

Edycja / Usunięcie ogłoszenia. Wyślij link do zarządzania ogłoszeniem na adres email.


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Remontowe / Budowlane

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.