Your browser does not support JavaScript!

Wallpaint - Artystyczne Malowanie Ścian, Galerie Malowideł

Imię kontaktowe: Artur Region: Polska

Miejscowość: Reda
Cena: 100złOfertę Artystycznego malowania ścian kieruję do wszystkich, którzy chcieliby wzbogacić swoje wnętrza w piękne i oryginalne malowidła.

Malunki mogą znaleźć się w jadalni, łazience, salonie lub np. sypialni. Pokój dziecka może być przekształcony w "fantastyczny świat" w "smerfową wioskę" lub "tor wyścigowy" , pobudzając tym samym dziecięcą wyobraźnię.

Reklama firmy wykonana w formie malowidła znacznie podnosi standard, powodując większe zainteresowanie i tym samym przyciąga klienta.

Malunki głównie wykonuję farbami artystycznymi wodnymi dobrych firm nie wydzielającymi zapachu, ekologicznymi, całkowicie bezpiecznymi dla dzieci dzięki temu nie trzeba wietrzyć pomieszczeń i można wykonywać w każdą pogodę. W razie zabrudzenia wystarczy przetrzeć gąbką z płynem do naczyń.

Jeśli są Państwo zainteresowani moimi usługami to proszę o kontakt. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania.

Artur Kulawiak Wallpaint
tel. 518-378-887
www.wallpaint.pl
Podziel się | Zgłoś | Edytuj / Usuń ogłoszenie

Kontakt Artur: Wallpaint - Artystyczne Malowanie Ścian, Galerie Malowideł

Telefon: 518378887

*

*

*

Oświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję Regulamin, a także Politykę Prywatności, zawierającą postanowienia informujące o fakcie i zakresie przetwarzania danych osobowych przez iOglaszaj.pl.Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Remontowe / Budowlane

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
W serwisie iOglaszaj.pl najszybciej sprzedasz, kupisz, znajdziesz pracę dodając bezpłatne ogłoszenia internetowe. W dowolnej kategorii np. ogłoszenia sprzedam nieruchomości, ogłoszenia motoryzacyjne i wiele innych kategorii tematycznych, za darmo i bezrejestracji. Dzięki podziałowi na państwa, regiony i miasta szybciej sprzedasz swoje przedmioty, ponieważ docierasz bezpośrednio do zainteresowanych z danego regionu. Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Sprawdz i przekonaj się sam o ich skuteczności. Całkowicie darmowy serwis ogłoszeniowy, w którym każda osoba ma możliwość zamieszczania swoich ogłoszeń internetowych, a dzieki temu szybko sprzedaż, kupisz. Nie ulega wątpliwości, że w dzisiejszych czasach ekonomia i rynek ugruntowuje się na technologii i najlepszym sposobem kupna większości rzeczy są internetowe ogłoszenia, które umieścić ma możliwość praktycznie każdy. Serwis darmowych ogłoszeń, bezrejestracji i logowania jakim jest ioglaszaj.pl jest rzeczywiście w dużej mierze lepszy od zwykłych ogłoszeń – prócz tego dociera do dużo liczniejszej grupy społeczeństwa. Dodaj darmowe anonse, ogłoszenie 1 kliknięciem! Kupuj sprzedawaj i zamieniaj. Zapraszamy do korzystania z darmowego serwisu ogłoszeń.