Your browser does not support JavaScript!

Wallpaint - Artystyczne Malowanie Ścian, Galerie Malowideł

Imię kontaktowe: Artur Region: Polska

Miejscowość: Reda
Cena: 100złOfertę Artystycznego malowania ścian kieruję do wszystkich, którzy chcieliby wzbogacić swoje wnętrza w piękne i oryginalne malowidła.

Malunki mogą znaleźć się w jadalni, łazience, salonie lub np. sypialni. Pokój dziecka może być przekształcony w "fantastyczny świat" w "smerfową wioskę" lub "tor wyścigowy" , pobudzając tym samym dziecięcą wyobraźnię.

Reklama firmy wykonana w formie malowidła znacznie podnosi standard, powodując większe zainteresowanie i tym samym przyciąga klienta.

Malunki głównie wykonuję farbami artystycznymi wodnymi dobrych firm nie wydzielającymi zapachu, ekologicznymi, całkowicie bezpiecznymi dla dzieci dzięki temu nie trzeba wietrzyć pomieszczeń i można wykonywać w każdą pogodę. W razie zabrudzenia wystarczy przetrzeć gąbką z płynem do naczyń.

Jeśli są Państwo zainteresowani moimi usługami to proszę o kontakt. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania.

Artur Kulawiak Wallpaint
tel. 518-378-887
www.wallpaint.pl
Kontakt Artur: Wallpaint - Artystyczne Malowanie Ścian, Galerie Malowideł

Telefon: 518378887

*

*

*

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Remontowe / Budowlane

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.