Your browser does not support JavaScript!

Wynajmę mieszkanie w Radlinie od marca 2016

Imię kontaktowe: Mariusz Region: Śąskie

Miejscowość: Radlin
Cena: 730złWynajmę mieszkanie w Radlinie składające się z dużego pokoju i dużej widnej kuchni i sporego przedpokoju..oraz z dużej łazienki.Mieszkanie to posiada prawie 40 m2 w kuchni jest lodówka a w łazience jest pralka.Pełny czynsz wynosi 730 jest to pełny czynsz i jest tu wliczone moje odstępne, ogrzewanie miejskie ,wywóz śmieci oraz m 3 wody oraz czynsz do spółdzielni.
W pobliżu tego osiedla które jest mieszkanie znajduje się intermarche , sklepy osiedlowe oraz przystanek autobusowy, kryty basen.Mieszkanie to oddalone jest od centrum Radlina ok 2 km natomiast od Rybnika ok 7 km i od Wodzisławia Śląskiego ok 7 km i od Żor ok 15 km oraz od Chałupek ok 21 miasta graniczącego z Czechami.Kontakt Mariusz: Wynajmę mieszkanie w Radlinie od marca 2016

Telefon: 510754757

*

*

*

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Mieszkanie wynajmę

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.