Your browser does not support JavaScript!

Wynjamę atrakcyjna kawalerkę w Rumii

Imię kontaktowe: Maciej Region: Pomorskie

Miejscowość: Rumia
Cena: 650zł

Wynajmę atrakcyjną
kawalerkę w Rumii. Mieszkanie jest niezalezne,znajduje się parterze domu
wolnostojącego;w spokojnej dzielnicy Rumia - Lotnisko.Kawalerka posiada ok 20 m2 w tym: pokój
z aneksem kuchennym +łazienka. Jest słoneczna, posiada duże okno
balkonowe.Dogodna lokalizacja
do Portu Rumia ok 1 km do dworca SKM ok
2km. Bardzo blisko przystanek autobusowy.W okolicy znajdują się liczne sklepy
osiedlowe.Możliwość wynajmu pustego lub umeblowanego mieszkania.Do wynajęcia od
zaraz!Koszt wynajmu 700 zł
+ niskie koszty eksploatacyjne (woda,gaz,prąd wg zużycia)Podziel się | Zgłoś | Edytuj / Usuń ogłoszenie

Kontakt Maciej: Wynjamę atrakcyjna kawalerkę w Rumii

Telefon: 697 101 536

*

*

*

Oświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję Regulamin, a także Politykę Prywatności, zawierającą postanowienia informujące o fakcie i zakresie przetwarzania danych osobowych przez iOglaszaj.pl.Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Mieszkanie wynajmę

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
W serwisie iOglaszaj.pl najszybciej sprzedasz, kupisz, znajdziesz pracę dodając bezpłatne ogłoszenia internetowe. W dowolnej kategorii np. ogłoszenia sprzedam nieruchomości, ogłoszenia motoryzacyjne i wiele innych kategorii tematycznych, za darmo i bezrejestracji. Dzięki podziałowi na państwa, regiony i miasta szybciej sprzedasz swoje przedmioty, ponieważ docierasz bezpośrednio do zainteresowanych z danego regionu. Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Sprawdz i przekonaj się sam o ich skuteczności. Całkowicie darmowy serwis ogłoszeniowy, w którym każda osoba ma możliwość zamieszczania swoich ogłoszeń internetowych, a dzieki temu szybko sprzedaż, kupisz. Nie ulega wątpliwości, że w dzisiejszych czasach ekonomia i rynek ugruntowuje się na technologii i najlepszym sposobem kupna większości rzeczy są internetowe ogłoszenia, które umieścić ma możliwość praktycznie każdy. Serwis darmowych ogłoszeń, bezrejestracji i logowania jakim jest ioglaszaj.pl jest rzeczywiście w dużej mierze lepszy od zwykłych ogłoszeń – prócz tego dociera do dużo liczniejszej grupy społeczeństwa. Dodaj darmowe anonse, ogłoszenie 1 kliknięciem! Kupuj sprzedawaj i zamieniaj. Zapraszamy do korzystania z darmowego serwisu ogłoszeń.