KIEROWCA C+E – plandeka – trasy międzynarodowe – Kielce, świętokrzy

Imię kontaktowe: Mateusz Marcisz Region: Świętokrzyskie

Miejscowość: Kielce
Cena: 10000zł

Firma transportowa TSL-Marcisz z siedzibą główną w Belnie niedaleko Kielc poszukuje kandydata na stanowisko:

KIEROWCA C+E – plandeka – trasy międzynarodowe – Kielce, świętokrzyskie

System zjazdowy: 11 dni / 3 dni, 3/1, 4/1
Rodzaj naczepy: plandeka mega
Wynagrodzenie: ok. 8000 - 11500 zł netto
Miejsce pracy: Kielce, świętokrzyskie, Polska

Opis stanowiska pracy:
• prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą plandeką typu mega,
• przewóz artykułów AGD, automotive, stali, papieru i innych,
• pomoc przy załadunkach i rozładunkach towaru,
• zatrudnienie w trasach międzynarodowych, m. in. po Niemczech, krajach Benelux, Włoszech, Słowenii i Chorwacji

Warunki zatrudnienia:
• praca w systemach zjazdowych 11 dni pracy / 3 dni wolnego, 3/1 albo 4/1,
• przerzuty po Europie, najczęściej obsługiwane są fabryki i magazyny,
• głównie trasy dzienne, nocki zdarzają się bardzo rzadko,
• dobra atmosfera i stały kontakt z dyspozytorem,
• zatrudnienie zgodnie z obowiązującymi w Europie przepisami,
• umowa o pracę z podstawą miesięczną,
• wynagrodzenie płatne za każdy dzień i zależne od wybranego systemu zjazdowego,
• przy 11 dniach pracujących / 3 dniach wolnych: dniówka 320 zł netto,
• w systemie 3/1: dniówka 400 zł netto,
• w systemie 4/1: dniówka 420 zł netto,
• dodatkowo premia za brak uszkodzeń 200 zł netto miesięcznie,
• ustawowe dodatki za godziny nocne (jeśli wystąpią),
• podczas pauzy 45-godzinnej pobyt w hotelu opłacony przez pracodawcę,
• bezpośrednie zatrudnienie w polskiej firmie transportowej

Wymagania:
• prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,
• minimum 2-letnie doświadczenie w ruchu międzynarodowym,
• podstawowa znajomość języków obcych potrzebna w codziennej pracy

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.
Zgłoszenia należy przesyłać drogą mailową na adres: [email protected]

Pytania proszę kierować pod nr telefonu: 0048 880 828 459
Zapraszam od poniedziałku do soboty w godz. 8:00 – 18:00

Kontakt Mateusz Marcisz: KIEROWCA C+E – plandeka – trasy międzynarodowe – Kielce, świętokrzy

Telefon: 880828459

Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Kierowcy, Kurierzy, Transport

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe