KIEROWCA kat. C – solówka – trasy międzynarodowe – Poznań, wielkopo

Imię kontaktowe: El Romano Mega Solutions Roman Sobkowiak Region: Wielkopolskie

Miejscowość: Poznań
Cena: 9000zł

EL ROMANO MEGA SOLUTIONS Roman Sobkowiak z siedzibą główną w Poznaniu poszukuje kandydata na stanowisko:

KIEROWCA kat. C – solówka – trasy międzynarodowe – Poznań, wielkopolskie

System zjazdowy: 4/4 lub 3/1
Rodzaj pojazdu: solówka
Wynagrodzenie: ok. 6700 - 9000 zł netto
Miejsce pracy: Poznań, wielkopolskie, Polska

Opis stanowiska pracy:
• prowadzenie ciężarówki o ładowności do 18 ton z nadwoziem wyposażonym w firankę wraz z windą i paleciakiem
• przewóz towarów neutralnych głównie dla branży automotive oraz ładunków ADR (baterie)
• relacje międzynarodowe po całej Europie

Warunki zatrudnienia:
• praca w systemie zjazdowym 4/4 lub 3/1
• przerzuty po całej Europie, zazwyczaj 1 miejsce załadunku i 1 miejsce rozładunku
• zatrudnienie w uznanej na rynku, dynamicznie rozwijającej się firmie
• ciężarówka Scania R 360, wyposażona w fotel kierowcy premium, kamerę cofania, wbudowaną nawigację, klimatyzację postojową, lodówkę i mikrofalówkę w zabudowie, dodatkowo rozszerzenie bezpieczeństwa o system DSV
• profesjonalna pomoc ze strony spedytorów w każdej sytuacji
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• dniówka 320 zł netto za każdy dzień spędzony w pracy - również za weekendy
• po powrocie z trasy premia za dobre spalanie 400 zł
• podczas pauzy 45 godzinnej pobyt w hotelu opłacony przez pracodawcę
• wynagrodzenie netto ok. 6700 - 9000 zł mies. w zależności od ilości pracujących dni
• bezpośrednie zatrudnienie w polskiej firmie transportowej

Wymagania:
• prawo jazdy kat. C z kodem 95, karta kierowcy, świadectwo kwalifikacji zawodowej, aktualne badania
• minimum roczne doświadczenie w transporcie międzynarodowym
• uprawnienia ADR podstawowe

Mile widziane:
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.
Zgłoszenia należy przesyłać drogą mailową na adres: [email protected]

Pytania proszę kierować pod nr telefonu: 0048 518 717 518
Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 20:00.

Kontakt El Romano Mega Solutions Roman Sobkowiak: KIEROWCA kat. C – solówka – trasy międzynarodowe – Poznań, wielkopo

Telefon: 518717518

Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Kierowcy, Kurierzy, Transport

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe