Your browser does not support JavaScript!

AQUA SPA LaVa w Warszawie

Imię kontaktowe: LaVa Region: Mazowieckie

Miejscowość: Warszawa
HARMONOGRAM AQUA SPA:
- PONIEDZIAŁKOWE AQUA SPA – SHISHA od 20:00 do 2:00!
- WTORKOWE AQUA SPA – MASAŻYSTA od 20:00 do 2:00!
- ŚRODOWE AQUA SPA – SAUNAMISTRZ od 20:00 do 2:00!
- CZWARTKOWE AQUA SPA "SPA-ROWANI" - SAUNAMISTRZ - TYLKO DLA PAR od 20:00 do 2:00!
- PIĄTKOWE AQUA SPA - WEEKENDOWY RELAKS - MASAŻYSTA od 21:00 do 5:00!
- SOBOTNIE AQUA SPA - WEEKENDOWY RELAKS - SAUNAMISTRZ od 21:00 do 5:00!
- NIEDZIELNE AQUA SPA - WEEKENDOWY RELAKS - SHISHA od 17:00 do 24:00!Podziel się | Zgłoś | Edytuj / Usuń ogłoszenie

Kontakt LaVa: AQUA SPA LaVa w Warszawie

Telefon: 790-811-892

*

*

*

Oświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję Regulamin, a także Politykę Prywatności, zawierającą postanowienia informujące o fakcie i zakresie przetwarzania danych osobowych przez iOglaszaj.pl.Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Koncerty / Imprezy / Wystawy

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
W serwisie iOglaszaj.pl najszybciej sprzedasz, kupisz, znajdziesz pracę dodając bezpłatne ogłoszenia internetowe. W dowolnej kategorii np. ogłoszenia sprzedam nieruchomości, ogłoszenia motoryzacyjne i wiele innych kategorii tematycznych, za darmo i bezrejestracji. Dzięki podziałowi na państwa, regiony i miasta szybciej sprzedasz swoje przedmioty, ponieważ docierasz bezpośrednio do zainteresowanych z danego regionu. Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Sprawdz i przekonaj się sam o ich skuteczności. Całkowicie darmowy serwis ogłoszeniowy, w którym każda osoba ma możliwość zamieszczania swoich ogłoszeń internetowych, a dzieki temu szybko sprzedaż, kupisz. Nie ulega wątpliwości, że w dzisiejszych czasach ekonomia i rynek ugruntowuje się na technologii i najlepszym sposobem kupna większości rzeczy są internetowe ogłoszenia, które umieścić ma możliwość praktycznie każdy. Serwis darmowych ogłoszeń, bezrejestracji i logowania jakim jest ioglaszaj.pl jest rzeczywiście w dużej mierze lepszy od zwykłych ogłoszeń – prócz tego dociera do dużo liczniejszej grupy społeczeństwa. Dodaj darmowe anonse, ogłoszenie 1 kliknięciem! Kupuj sprzedawaj i zamieniaj. Zapraszamy do korzystania z darmowego serwisu ogłoszeń.