Your browser does not support JavaScript!

Serwis sprzętu fitness Warszawa, Konstancin, cała Polska

Imię kontaktowe: AlbertSerwis Region: Mazowieckie

Miejscowość: Warszawa
Cena: 1złSzukasz profesjonalnego serwisu sprzętu sportowego? Niezawodnego partnera do naprawy, transportu, montażu, sprzedaży i utylizacji sprzętu? Dobrze trafiłeś! Oferujemy kompleksowe usługi serwisowe dla siłowni, jednostek, szpitali, hoteli i szkół w Warszawie, Konstancinie oraz całej Polsce.

Nasze usługi serwisowe obejmują:

- Naprawa sprzętu: Nasi wykwalifikowani technicy posiadają szeroką wiedzę i doświadczenie w naprawie różnych typów sprzętu fitness. Niezależnie od problemu, jesteśmy gotowi przywrócić sprawność Twojego sprzętu.

- Transport i montaż: Oferujemy kompleksową obsługę transportu oraz montażu sprzętu na siłowniach, w jednostkach, szpitalach, hotelach i szkołach. Nasz zespół fachowców zapewni sprawną i bezpieczną instalację sprzętu w wyznaczonym miejscu.

- Sprzedaż sprzętu: Posiadamy szeroki wybór wysokiej jakości sprzętu fitness, który spełnia różnorodne potrzeby i preferencje. Doradzimy Ci w wyborze odpowiedniego sprzętu, aby sprostać Twoim wymaganiom i budżetowi.

- Utylizacja sprzętu: Dbamy o środowisko naturalne, dlatego oferujemy również usługi utylizacji sprzętu fitness. W odpowiedni sposób usuniemy przestarzały lub uszkodzony sprzęt, gwarantując jego właściwe przetworzenie.

Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w branży, a nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy cechują się profesjonalizmem i zaangażowaniem.

Skontaktuj się z nami już dziś pod numerem telefonu 607715169, aby skorzystać z naszych usług serwisowych. Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na Twoje pytania, zapewnić pomoc techniczną oraz ustalić dogodne terminy serwisu.

Serwis sprzętu sportowego - Twoje zaufane centrum obsługi serwisowej dla siłowni, jednostek, szpitali, hoteli i szkół.

Uwaga: Koszt usług, dostępność terminów oraz szczegóły mogą się różnić w zależności od rodzaju sprzętu i lokalizacji. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Zapraszamy do kontaktu :
http://www.serwisfitness24.pl
tel. 607715169Podziel się | Zgłoś | Edytuj / Usuń ogłoszenie

Kontakt AlbertSerwis: Serwis sprzętu fitness Warszawa, Konstancin, cała Polska

Telefon: 607715169

*

*

*

Oświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję Regulamin, a także Politykę Prywatności, zawierającą postanowienia informujące o fakcie i zakresie przetwarzania danych osobowych przez iOglaszaj.pl.Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Sprzęt sportowy

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
W serwisie iOglaszaj.pl najszybciej sprzedasz, kupisz, znajdziesz pracę dodając bezpłatne ogłoszenia internetowe. W dowolnej kategorii np. ogłoszenia sprzedam nieruchomości, ogłoszenia motoryzacyjne i wiele innych kategorii tematycznych, za darmo i bezrejestracji. Dzięki podziałowi na państwa, regiony i miasta szybciej sprzedasz swoje przedmioty, ponieważ docierasz bezpośrednio do zainteresowanych z danego regionu. Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Sprawdz i przekonaj się sam o ich skuteczności. Całkowicie darmowy serwis ogłoszeniowy, w którym każda osoba ma możliwość zamieszczania swoich ogłoszeń internetowych, a dzieki temu szybko sprzedaż, kupisz. Nie ulega wątpliwości, że w dzisiejszych czasach ekonomia i rynek ugruntowuje się na technologii i najlepszym sposobem kupna większości rzeczy są internetowe ogłoszenia, które umieścić ma możliwość praktycznie każdy. Serwis darmowych ogłoszeń, bezrejestracji i logowania jakim jest ioglaszaj.pl jest rzeczywiście w dużej mierze lepszy od zwykłych ogłoszeń – prócz tego dociera do dużo liczniejszej grupy społeczeństwa. Dodaj darmowe anonse, ogłoszenie 1 kliknięciem! Kupuj sprzedawaj i zamieniaj. Zapraszamy do korzystania z darmowego serwisu ogłoszeń.