Your browser does not support JavaScript!

Utylizacja sprzętu fitness, rehabilitacyjnego lub sportowego Warszawa całe Mazowieckie

Imię kontaktowe: AlbertSerwis Region: Mazowieckie

Miejscowość: Warszawa
Cena: 1złNiepotrzebny sprzęt fitness, rehabilitacyjny lub sportowy, oferujemy Ci kompleksowe rozwiązanie. Nasza firma specjalizuje się w darmowej utylizacji i odbiorze takiego sprzętu. DOJEŻDŻAMY DO KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH, DO SZPITALI, PUNKTY REHABILITACYJNE, SZKOŁY,HOTELE, JEDNOSTKI WOJSKOWE I INSTYTUCJE. Proces utylizacji jest prosty:

Skontaktuj się z nami: Zadzwoń lub napisz do nas, informując o swoim niepotrzebnym sprzęcie do ćwiczeń. Podaj informacje o rodzaju sprzętu, ilości i miejscu jego lokalizacji.

Umów termin: Razem ustalimy dogodny termin odbioru sprzętu. Jesteśmy elastyczni i dostosujemy się do Twojego planu.

Odbierzemy sprzęt: Nasza ekipa przyjedzie do Twojego miejsca i bezpłatnie odbierze sprzęt. Bez konieczności trudnego transportu czy znoszenia ciężkich przedmiotów.

Zutylizujemy go odpowiednio: Zagwarantujemy, że sprzęt zostanie zutylizowany w sposób bezpieczny i zgodny z przepisami ekologicznymi. Będziemy dbać o ochronę środowiska.

Gwarantujemy Ci, że sprzęt zostanie odpowiednio usunięty, pozbawiony wszelkich informacji osobistych i poddany zutylizowaniu w sposób bezpieczny. Dzięki naszej usłudze nie musisz martwić się o pozbycie się niepotrzebnego sprzętu. DOJEŻDŻAMY DO KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH, DO SZPITALI, PUNKTY REHABILITACYJNE, SZKOŁY,HOTELE, JEDNOSTKI WOJSKOWE I INSTYTUCJE.

Skontaktuj się z nami już teraz, aby umówić się na darmową utylizację i odbiór Twojego sprzętu fitness, rehabilitacyjnego lub sportowego. Działamy sprawnie i profesjonalnie, zapewniając Ci wygodne i ekologiczne rozwiązanie.

Telefon: [ 607715169 ] lub 725222527

E-mail: [email protected] lub [email protected]
CAŁE WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE.Zutylizuj swój sprzęt do ćwiczeń bezpłatnie i ekologicznie dzięki naszej firmie. Skontaktuj się z nami już dziś!

DODATKOWA USŁUGA- Odkupujemy sprzęt sportowy Zwykłe Rowery, SPRZĘT FITNESS i REHABILITACYJNY, zarówno dobry, jak i uszkodzony. Bez względu na stan, przyjedziemy do Ciebie. Skontaktuj się już teraz, Podjedziemy, Wycenimy !

Telefon lub SMS, 607715169 lub 725222527 E-mail: [email protected] lub [email protected] CAŁE WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE.

REJONY DZIAŁANIA Warszawa MAZOWIECKIE i OKOLICE, inne Rejony do ustalenia.

WYDAJEMY PROTOKÓŁ ODBIORU.

Radom,Płock,Siedlce,Ostrołęka,Legionowo,Pruszków,Piaseczno,Otwock,Wołomin,Mińsk Mazowiecki, Żyrardów, Nowy Dwór Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki, Mława, Ciechanów, Sochaczew, Maków Mazowiecki, Garwolin, Gostynin, Wyszków, Sokołów Podlaski, Grójec, Łomianki, Ostrów Mazowiecka,Sierpc,Pułtusk,Warka,Radzymin,Ząbki,Przasnysz,Lipsko,Płońsk,Milanówek,Pionki Nowe, Miasto nad Pilicą, Węgrów, Góra Kalwaria, Kazimierz Dolny, Zakroczym, Mszczonów, Kobyłka, Sulejówek, Kałuszyn, Ożarów Mazowiecki,Kozienice,Łaskarzew,Halinów,Działdowo,Szydłowiec,Pionki,Błonie,Wieliszew,Nowy Sącz,Gąbin,Śródmieście,Wola,Ochota,Mokotów,Praga-Południe,Praga-Północ,Białołęka,Targówek,Bemowo,Włochy,Ursynów,Wilanów,Wawer,Ursus,Rembertów,Bielany,Żoliborz,Grochów,Piaseczno,Piaseczno,Błonie,Lesznowola,Konstancin-Jeziorna,Góra Kalwaria

To tylko niektóre dzielnice i miejscowości JEŚLI NIE MA DANEJ MIEJSCOWOŚCI PROSZĘ DO NAS ZADZWONIĆ I ZAPYTAĆ. JESTEŚMY ELASTYCZNI, PODJEDZIEMY.Podziel się | Zgłoś | Edytuj / Usuń ogłoszenie

Kontakt AlbertSerwis: Utylizacja sprzętu fitness, rehabilitacyjnego lub sportowego Warszawa całe Mazowieckie

Telefon: 607715169

*

*

*

Oświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję Regulamin, a także Politykę Prywatności, zawierającą postanowienia informujące o fakcie i zakresie przetwarzania danych osobowych przez iOglaszaj.pl.Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Sprzęt sportowy

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
W serwisie iOglaszaj.pl najszybciej sprzedasz, kupisz, znajdziesz pracę dodając bezpłatne ogłoszenia internetowe. W dowolnej kategorii np. ogłoszenia sprzedam nieruchomości, ogłoszenia motoryzacyjne i wiele innych kategorii tematycznych, za darmo i bezrejestracji. Dzięki podziałowi na państwa, regiony i miasta szybciej sprzedasz swoje przedmioty, ponieważ docierasz bezpośrednio do zainteresowanych z danego regionu. Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Sprawdz i przekonaj się sam o ich skuteczności. Całkowicie darmowy serwis ogłoszeniowy, w którym każda osoba ma możliwość zamieszczania swoich ogłoszeń internetowych, a dzieki temu szybko sprzedaż, kupisz. Nie ulega wątpliwości, że w dzisiejszych czasach ekonomia i rynek ugruntowuje się na technologii i najlepszym sposobem kupna większości rzeczy są internetowe ogłoszenia, które umieścić ma możliwość praktycznie każdy. Serwis darmowych ogłoszeń, bezrejestracji i logowania jakim jest ioglaszaj.pl jest rzeczywiście w dużej mierze lepszy od zwykłych ogłoszeń – prócz tego dociera do dużo liczniejszej grupy społeczeństwa. Dodaj darmowe anonse, ogłoszenie 1 kliknięciem! Kupuj sprzedawaj i zamieniaj. Zapraszamy do korzystania z darmowego serwisu ogłoszeń.