Your browser does not support JavaScript!

Fantastyczne obozy z Dziuplą Tropicieli Przygód

Imię kontaktowe: Jakub Region: Polska

Miejscowość: Warszawa
Cena: 1850złObozy letnie w Mamuciej Dolinie nad Biebrzą dla dzieci i młodzieży, które oferujemy, potrafią wywołać uśmiech na każdej, młodzieńczej twarzy. Prawdziwa zabawa zaczyna się tam, gdzie wyobraźnia dziecka staję się rzeczywistością. Uczymy władania mieczem, celnego strzelania z łuku, jak walczyć na kije, jak rozszyfrować questy, jak stworzyć kreację i historię bohatera, którym się stajemy.

Zapraszamy do skorzystania z oferty obozów letnich Dziupli Tropicieli Przygód. Realizujemy wyjazdy o zróżnicowanej tematyce, programy dostępne dla dzieci i młodzieży od 7 do 18 roku życia.

Pełną ofertę sprawdzić możecie Państwo na naszej stronie: www.dziuplatropicieli.plKontakt Jakub: Fantastyczne obozy z Dziuplą Tropicieli Przygód

Telefon: 505 064 402

*

*

*

Oświadczam, że zapoznałem(am) się i akceptuję regulamin oraz politykę prywatności Serwisu iOglaszaj.pl

Edycja / Usunięcie ogłoszenia. Wyślij link do zarządzania ogłoszeniem na adres email.


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Obozy / Kolonie

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.