Your browser does not support JavaScript!

Narciarsko - Snowboardowo - Rekreacyjny (Zimowa Frajda) - Zakopane

Imię kontaktowe: Robert Region: Polska

Miejscowość: Zakopane
Cena: 1549złWięcej szczegółowych informacji znajdą Państwo na www.viacamp.pl
________________________________________________________________

Wspólnie z ViaCamp spędź jedyne w swoim rodzaju ferie zimowe 2019! Bogaty program zajęć zimowych, a także zbiór porywających atrakcji pozaprogramowych sprosta Twoim największym oczekiwaniom!
Bez względu na to, czy jesteś osobą początkującą naukę sportów zimowych, czy pasjonatem jazdy na nartach lub snowboardzie — u nas każdy znajdzie idealną ofertę dla siebie!
Oferta obozów zimowych skierowana jest zarówno dla dzieci, jak i młodzieży. Przedział wiekowy uczestników to 8-10, 11-14 i 15-18 lat.


Charakterystyka Imprezy

Obóz Narciarsko - Snowboardowo - Rekreacyjny „Zimowa Frajda” – jesteś fanem gór? Uwielbiasz spędzać czas jeżdżąc na nartach lub snowboardzie w towarzystwie pięknych, górskich widoków? A może chciałbyś połączyć aktywny wypoczynek na stoku z odrobiną rekreacji? Ta oferta sprosta wszystkich Twoim oczekiwaniom! Prócz szalonych wariacji na stokach za pomocą nart czy snowboardu, będziemy mogli sprawdzić bogaty pakiet pełen zimowych atrakcji, takich jak m.in. Zimowa Wyprawa Quadowa, Snow Rafting czy Snow Tubing!

Po wyczerpujących zajęciach, chwilą relaksu udamy się na Termy Bukovina – kompleks basenów geotermalnych w Bukowinie Tatrzańskiej. Wykorzystamy również swoje umiejętności jazdy na łyżwach na Tatra Ice - lodowisku w samym centrum Zakopanego. Obóz Narciarsko - Snowboardowo - Rekreacyjny „Zimowa Frajda” zaoferuje Ci niezapomnianą, zimową przygodę.

To tylko część tego, co czeka Cię na obozie Narciarsko - Snowboardowo - Rekreacyjnym „Zimowa Frajda”.
Spraw, aby Twoje ferie były wyjątkowe!


Terminy turnusów

Obóz organizowany jest w następujących terminach:

TURNUS I: 2019.01.14 - 2019.01.20
TURNUS II: 2019.01.21 - 2019.01.27
TURNUS III: 2019.01.28 - 2019.02.03
TURNUS IV: 2019.02.04 - 2019.02.10
TURNUS V: 2019.02.11 - 2019.02.17
TURNUS VI: 2019.02.18 - 2019.02.24


Co zawiera cena?

Zakwaterowanie – 3-4 osobowe pokoje z pełnym węzłem sanitarnym. Zimowisko organizowane jest w ekskluzywnej willi „Helan”, położonej w wyjątkowym miejscu, w którym panuje cudowna atmosfera. Zapewniamy całodobową ochrona ośrodka.
Wyżywienie – całodniowe wyżywienie. Śniadanie + obiadokolacja + lunch na stok. Zaczynając od obiadokolacji w dniu przyjazdu kończąc śniadaniem w dniu wyjazdu.
Kadra – wykwalifikowani instruktorzy oraz opiekunowie z wieloletnim doświadczeniem, na co dzień pracujący z dziećmi i młodzieżą. Dostępni dla uczestników o każdej porze dnia i nocy. Opieka ratownika medycznego podczas całego pobytu uczestników na obozie.
Ubezpieczenie – ubezpieczenie uczestnika od nieszczęśliwych wypadków.
Wyposażenie – wymagany sprzęt do realizowania programu.
Realizację programu – w zależności od warunków pogodowych oraz kondycji uczestników.
Dowóz na stoki narciarskie - dowóz na wszystkie stoki narciarskie podane w ofercie.
Ponadto w programie - wszystkie atrakcje z zakładki ponadto w programie.


Program imprezy

Narty/Snowboard – co drugi dzień od 4 do 6 godzin jazdy na stokach.
Zjazdy Nocą – wyruszymy na narty/snowboard nocą, przy oświetlonym stoku.
Via Winter Cup – na koniec zimowiska weźmiemy udział w zawodach snowboardowo – narciarskich. Uczestniczyć będziemy w zawodach, gdzie najważniejszą rolę odgrywać będzie czas. Zwycięzców czekają unikatowe nagrody!
Zimowa Wyprawa Quadowa – wyruszymy w lekkie jazdy po polu z udziałem czterokołowców. Jazdy quadami po śniegu to wspaniałe, niecodzienne doznania oraz prawdziwy skok adrenaliny.
Snow Tubing – dmuchane oponki holowane za quadem prowadzonym przez naszego instruktora – wspaniała, bezpieczna zabawa i moc adrenaliny gwarantowane!
Snow Rafting – jazda w dmuchanym pontonie za quadem po zaspach śniegu. Ponton holowany jest przez naszego instruktora. Gwarantowane niezapomniane wrażenia.
Obozowa Olimpiada Zimowa – będąc podzieleni na grupy, spróbujemy swoich sił w różnorodnych dyscyplinach zimowych.
Góralski Kulig – tradycyjny góralski kulig z pochodniami u podnóża Doliny Kościelskiej zakończony biesiadą w szałasie przy ognisku, ze smacznym poczęstunkiem. W trakcie pobytu w prawdziwym, regionalnym szałasie, o oprawę muzyczną zadba kapela góralska.
Tatra Ice – całym obozem udamy się na lodowisko Tatra Ice w samym centrum Zakopanego. Świetny pomysł na dobrą zabawę z pięknym widokiem na Tatry.
Termy Bukowina – po aktywnym dniu na stoku, udamy się na kompleks basenów geotermalnych w Bukowinie Tatrzańskiej. Jest to największy tego typu obiekt w Polsce.
Krupówki – spacerem udamy się na jedną z najbardziej atrakcyjnych okolic Zakopanego – symbol miasta i serce zakopiańskiej historii.
Zimowe Spacery i Wycieczki po Tatrach – z przewodnikiem wyruszymy w długie spacery po tatrzańskich szlakach. Piękna krajobrazowo wycieczka z widokiem na Tatry.


Stoki, na których jeździmy!

Do dyspozycji uczestników oddajemy główne stoki, na których będziemy jeździć. Dodatkowo uczestnicy wspólnie mogą decydować, na jaki stok danego dnia chcieliby się udać.

• Harenda - Ośrodek Narciarsko Rekreacyjny zlokalizowany na osiedlu Harenda w Zakopanem.
• Tatrzańska Łomnica (Słowacja) - jeden z najpiękniejszych kurortów tatrzańskich z drugim pod względem wielkości i nowoczesności ośrodkiem narciarskim na Słowacji. Bez wątpienia zaliczana jest do najpiękniejszych miejsc na narty w tej części Europy.
• Kasprowy Wierch - jeden z najpopularniejszych ośrodków narciarskich w Polsce. Umiejscowiony jest na szczycie i północnych zboczach Kasprowego Wierchu w polskich Tatrach Zachodnich.
• Nosal - stoki narciarskie Nosal przeznaczone są przede wszystkich do szkoleń dla najmłodszych. Na szerokich, łagodnie nachylonych stokach pod Nosalem znajduje się pięć wyciągów orczykowych, o długości od 150 do 250 metrów.
Opcja ta przeznaczona jest głównie dla osób, które zaczynają swoją przygodę z narciarstwem.


Co nas różni od innych?

• Obóz Narciarsko - Snowboardowo - Rekreacyjny „Zimowa Frajda” organizowany jest w ekskluzywnej willi „Helan”, położonej w wyjątkowym miejscu, w którym panuje cudowna atmosfera.
• Na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo uczestników. Przed każdymi zajęciami upewniamy się, że nie ma żadnych czynników, które mogłyby narazić nas na niebezpieczeństwo.
• Posiadamy młodą, profesjonalną kadrę, która w pełni jest związana z wykonywanym sportem oraz ma duże doświadczenie w danej tematyce.
• Na wszystkich organizowanych przez nas imprezach, na ośrodku obecny jest przynajmniej jeden ratownik medyczny. Dostępny dla wszystkich uczestników całodobowo.
• Zajęcia organizowane są na najwyższym poziomie oraz z pełnym profesjonalizmem.
• Zawsze pamiętamy, że to my jesteśmy dla uczestników - nie oni dla nas! Liczy się niezapomniana oraz bezpieczna zabawa!


Na stoku

Program obozów jazdy na nartach/snowboardzie realizowany jest z myślą o dzieciach i młodzieży, którzy chcą zacząć swoją przygodę z tym sportem oraz dla osób, które chcą doskonalić swoje umiejętności. Zajęcia realizowane są w grupach 8-10 osobowych, przystosowanych do wieku oraz umiejętności uczestników. Wszystkie szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów z wieloletnim doświadczeniem w uprawianych dziedzinach sportowych. Podczas organizowanych zajęć na stoku, opiekę medyczną nad uczestnikami sprawuje nasz ratownik medyczny.

Więcej informacji na temat obozów zimowych 2019, cen oraz dokładnych szczegółów znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

https://viacamp.pl/Kontakt Robert: Narciarsko - Snowboardowo - Rekreacyjny (Zimowa Frajda) - Zakopane

Telefon: 733078601

*

*

*

Oświadczam, że zapoznałem(am) się i akceptuję regulamin oraz politykę prywatności Serwisu iOglaszaj.pl

Edycja / Usunięcie ogłoszenia. Wyślij link do zarządzania ogłoszeniem na adres email.


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Obozy / Kolonie

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.