Your browser does not support JavaScript!

Obóz Narciarsko - Snowboardowy (Białe Szaleństwo) - Zakopane - 2019

Imię kontaktowe: Robert Region: Polska

Miejscowość: Zakopane
Cena: 1499złWspólnie z ViaCamp spędź swoje jedyne w swoim rodzaju ferie zimowe 2019! Bogaty program zajęć zimowych oraz zbiór porywających atrakcji pozaprogramowych sprosta Twoim największym oczekiwaniom!
Bez względu na to, czy jesteś osobą początkującą naukę sportów zimowych, czy pasjonatem jazdy na nartach lub snowboardzie — u nas każdy znajdzie idealną ofertę dla siebie!
Oferta obozów zimowych skierowana jest zarówno dla dzieci, jak i młodzieży. Przedział wiekowy uczestników to 8-10, 11-14 i 15-18 lat.


Charakterystyka Imprezy

Obóz Narciarsko - Snowboardowy „Białe Szaleństwo” to obóz dla miłośników zimowego szaleństwa. Jeśli lubisz aktywny wypoczynek połączony z jazdą na nartach bądź snowboardzie, ta oferta jest dla Ciebie! Każdego dnia wyruszać będziemy na przeróżne stoki narciarskie. Będziemy wspólnie się bawić, jak i doskonalić swoje umiejętności narciarskie. Na koniec po intensywnych zajęciach, udamy się na kompleks basenów geotermalnych w Bukowinie Tatrzańskiej. Nie ominie nas równiez spacer na Krupówki - jedną z najbardziej atrakcyjnych okolic Zakopanego, symbol miasta i serce zakopiańskiej historii.

To tylko przedsmak tego, co czeka Cię na obozie Narciarsko - Snowboardowym „Białe Szaleństwo”. Resztę musisz przeżyć sam!


Terminy turnusów

Obóz organizowany jest w następujących terminach:

TURNUS I: 2019.01.14 - 2019.01.20
TURNUS II: 2019.01.21 - 2019.01.27
TURNUS III: 2019.01.28 - 2019.02.03
TURNUS IV: 2019.02.04 - 2019.02.10
TURNUS V: 2019.02.11 - 2019.02.17
TURNUS VI: 2019.02.18 - 2019.02.24

Dokładne ceny turnusów znajdą Państwo na https://viacamp.pl/obozy/narciarsko-snowboardowy


Co zawiera cena?

Zakwaterowanie – 3-4 osobowe pokoje z pełnym węzłem sanitarnym. Obóz organizowany jest w ekskluzywnej willi „Helan”, położonej w wyjątkowym miejscu, w którym panuje cudowna atmosfera. Całodobowa ochrona ośrodka.
Wyżywienie – całodniowe wyżywienie. Śniadanie + obiadokolacja + lunch na stok. Zaczynając od obiadokolacji w dniu przyjazdu kończąc śniadaniem w dniu wyjazdu.
Kadra – wykwalifikowani instruktorzy oraz opiekunowie z wieloletnim doświadczeniem, na co dzień pracujący z dziećmi i młodzieżą. Dostępni dla uczestników o każdej porze dnia i nocy. Opieka ratownika medycznego podczas całego pobytu.
Ubezpieczenie – ubezpieczenie uczestnika od nieszczęśliwych wypadków.
Wyposażenie – wymagany sprzęt do realizowania programu.
Realizację programu – w zależności od warunków pogodowych oraz kondycji uczestników.
Dowóz na stoki narciarskie - dowóz na wszystkie stoki narciarskie podane w ofercie.
Ponadto w programie - wszystkie atrakcje z zakładki ponadto w programie.


Program imprezy

Narty/Snowboard – codziennie od 4 do 6 godzin jazdy na stokach.
Zjazdy Nocą – wyruszymy na narty/snowboard nocą, przy oświetlonym stoku.
Via Winter Cup – na koniec zimowiska weźmiemy udział w zawodach snowboardowo – narciarskich. Uczestniczyć będziemy w zawodach, gdzie najważniejszą rolę odgrywać będzie czas. Zwycięzców czekają unikatowe nagrody!
Obozowa Olimpiada Zimowa – będąc podzieleni na grupy, spróbujemy swoich sił w różnorodnych dyscyplinach zimowych.
Góralski Kulig – tradycyjny góralski kulig z pochodniami u podnóża Doliny Kościelskiej zakończony biesiadą w szałasie przy ognisku, ze smacznym poczęstunkiem. W trakcie pobytu w prawdziwym, regionalnym szałasie, o oprawę muzyczną zadba kapela góralska.
Tatra Ice – całym obozem udamy się na lodowisko Tatra Ice w samym centrum Zakopanego. Świetny pomysł na dobrą zabawę z pięknym widokiem na Tatry.
Termy Bukowina – po aktywnym dniu na stoku, udamy się na kompleks basenów geotermalnych w Bukowinie Tatrzańskiej. Jest to największy tego typu obiekt w Polsce.
Krupówki – spacerem udamy się na jedną z najbardziej atrakcyjnych okolic Zakopanego – symbol miasta i serce zakopiańskiej historii.


Stoki, na których jeździmy!

Do dyspozycji uczestników oddajemy główne stoki, na których będziemy jeździć. Dodatkowo uczestnicy wspólnie mogą decydować, na jaki stok danego dnia chcieliby się udać.

• Harenda - Ośrodek Narciarsko Rekreacyjny zlokalizowany na osiedlu Harenda w Zakopanem.
• Tatrzańska Łomnica (Słowacja) - jeden z najpiękniejszych kurortów tatrzańskich z drugim pod względem wielkości i nowoczesności ośrodkiem narciarskim na Słowacji. Bez wątpienia zaliczana jest do najpiękniejszych miejsc na narty w tej części Europy.
• Kasprowy Wierch - jeden z najpopularniejszych ośrodków narciarskich w Polsce. Umiejscowiony jest na szczycie i północnych zboczach Kasprowego Wierchu w polskich Tatrach Zachodnich.
• Nosal - stoki narciarskie Nosal przeznaczone są przede wszystkich do szkoleń dla najmłodszych. Na szerokich, łagodnie nachylonych stokach pod Nosalem znajduje się pięć wyciągów orczykowych, o długości od 150 do 250 metrów.
Opcja ta przeznaczona jest głównie dla osób, które zaczynają swoją przygodę z narciarstwem.


Co nas różni od innych?

• Obóz Narciarsko - Snowboardowy „Białe Szaleństwo” organizowany jest w ekskluzywnej willi „Helan”, położonej w wyjątkowym miejscu, w którym panuje cudowna atmosfera.
• Na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo uczestników. Przed każdymi zajęciami upewniamy się, że nie ma żadnych czynników, które mogłyby narazić nas na niebezpieczeństwo.
• Posiadamy młodą, profesjonalną kadrę, która w pełni jest związana z wykonywanym sportem oraz ma duże doświadczenie w danej tematyce.
• Na wszystkich organizowanych przez nas imprezach, na ośrodku obecny jest przynajmniej jeden ratownik medyczny. Dostępny dla wszystkich uczestników całodobowo.
• Zajęcia organizowane są na najwyższym poziomie oraz z pełnym profesjonalizmem.
• Zawsze pamiętamy, że to my jesteśmy dla uczestników - nie oni dla nas! Liczy się niezapomniana oraz bezpieczna zabawa!


Czekamy na Ciebie!
~ Zespół ViaCamp.plPodziel się | Zgłoś | Edytuj / Usuń ogłoszenie

Kontakt Robert: Obóz Narciarsko - Snowboardowy (Białe Szaleństwo) - Zakopane - 2019

Telefon: 733078601

*

*

*

Oświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję Regulamin, a także Politykę Prywatności, zawierającą postanowienia informujące o fakcie i zakresie przetwarzania danych osobowych przez iOglaszaj.pl.Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Obozy / Kolonie

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
W serwisie iOglaszaj.pl najszybciej sprzedasz, kupisz, znajdziesz pracę dodając bezpłatne ogłoszenia internetowe. W dowolnej kategorii np. ogłoszenia sprzedam nieruchomości, ogłoszenia motoryzacyjne i wiele innych kategorii tematycznych, za darmo i bezrejestracji. Dzięki podziałowi na państwa, regiony i miasta szybciej sprzedasz swoje przedmioty, ponieważ docierasz bezpośrednio do zainteresowanych z danego regionu. Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Sprawdz i przekonaj się sam o ich skuteczności. Całkowicie darmowy serwis ogłoszeniowy, w którym każda osoba ma możliwość zamieszczania swoich ogłoszeń internetowych, a dzieki temu szybko sprzedaż, kupisz. Nie ulega wątpliwości, że w dzisiejszych czasach ekonomia i rynek ugruntowuje się na technologii i najlepszym sposobem kupna większości rzeczy są internetowe ogłoszenia, które umieścić ma możliwość praktycznie każdy. Serwis darmowych ogłoszeń, bezrejestracji i logowania jakim jest ioglaszaj.pl jest rzeczywiście w dużej mierze lepszy od zwykłych ogłoszeń – prócz tego dociera do dużo liczniejszej grupy społeczeństwa. Dodaj darmowe anonse, ogłoszenie 1 kliknięciem! Kupuj sprzedawaj i zamieniaj. Zapraszamy do korzystania z darmowego serwisu ogłoszeń.