Your browser does not support JavaScript!

Taneczny Obóz z Bajką nad morzem

Imię kontaktowe: Hanna Dorsz Region: Zachodniopomorskie

Miejscowość: Międzywodzie
TANECZNY OBÓZ Z BAJKĄ NAD MORZEM
dla dzieci w wieku 6-12 lat
Chcesz aby Twoje dziecko spędziło wakacyjny czas wśród roztańczonych bohaterów z jego ulubionych bajek, a po powrocie nie mogło przestać opowiadać o letnich przygodach?
Doskonale trafiłeś/trafiłaś!
Zapraszamy wszystkie dzieci do magicznego świata tańca w bajkowej krainie!

Termin:
01-09.08.2015

Koszt obozu:
1300 zł

Zakwaterowanie:
OWK Bursztyn w Międzywodziu
Pokoje w układzie 3 osoby + 3 osoby z łazienką

Ośrodek Bursztyn usytuowany jest w odległości 150 m od morza i wspaniałej, szerokiej, piaszczystej plaży. Zajmuje zalesioną powierzchnię około 2 hektarów, podzieloną licznymi alejkami z ławkami. Na jego terenie znajdują się boisko do koszykówki i siatkówki, kometki oraz plac zabaw dla dzieci.
Budynek ośrodka składa się z dwóch dwupiętrowych skrzydeł połączonych ze sobą. W części centralnej na każdej kondygnacji znajdują się ok. 100-150 m2 hole wyposażone w telewizory. Na piętrze zlokalizowana jest również kawiarnia i stołówka z zapleczem kuchennym. Ośrodek oferuje dostęp do Internetu WIFI.
Obiekt jest monitorowany i ogrodzony.

Międzywodzie to niewielka, ale jakże urokliwa miejscowość nadmorska, położona na Wyspie Wolin wśród lasów sosnowych, na mierzei między Morzem Bałtyckim a Zalewem Kamieńskim, gdzie temperatura morskich fal jest zazwyczaj wyższa niż w innych regionach naszego wybrzeża.

Cena obejmuje:
- 8 noclegów
- pełne wyżywienie (4 posiłki dziennie, w tym podwieczorek wydawany przy obiedzie)
- suchy prowiant na drogę powrotną
- ubezpieczenie NNW
- całodobową opiekę medyczną
- całodobową opiekę pedagogów aktywnych zawodowo
- opiekę ratowników
- transport autokarem z Poznania
- wymienione atrakcje

Atrakcje:
1. Codzienne spotkania z postaciami z ulubionych bajek naszych milusińskich (Kubuś Puchatek, Prosiaczek, Tygrysek, Królewna Śnieżka, Syrenka Arielka, Scooby Doo, Elmo z Ulicy Sezamkowej, Reksio)
2. Codzienne, trzygodzinne zajęcia taneczne latino-funky pod okiem doświadczonego choreografa
3. Codzienne dyskoteki z animacjami tanecznymi
4. Wyprawa do zagrody pokazowej żubrów w Wolińskim Parku Narodowym
5. Ognisko z pieczeniem kiełbasek
6. Animacje plenerowe na plaży pod ścisłym nadzorem ratowników ośrodka Bursztyn
7. Zajęcia artystyczne – rysunek i rzeźba
8. Zajęcia sportowe

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 512 – 721 - 500
http://teatrpanao.pl/obozy
Podziel się | Zgłoś | Edytuj / Usuń ogłoszenie

Kontakt Hanna Dorsz: Taneczny Obóz z Bajką nad morzem

Telefon: 512721500

*

*

*

Oświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję Regulamin, a także Politykę Prywatności, zawierającą postanowienia informujące o fakcie i zakresie przetwarzania danych osobowych przez iOglaszaj.pl.Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Obozy / Kolonie

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
W serwisie iOglaszaj.pl najszybciej sprzedasz, kupisz, znajdziesz pracę dodając bezpłatne ogłoszenia internetowe. W dowolnej kategorii np. ogłoszenia sprzedam nieruchomości, ogłoszenia motoryzacyjne i wiele innych kategorii tematycznych, za darmo i bezrejestracji. Dzięki podziałowi na państwa, regiony i miasta szybciej sprzedasz swoje przedmioty, ponieważ docierasz bezpośrednio do zainteresowanych z danego regionu. Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Sprawdz i przekonaj się sam o ich skuteczności. Całkowicie darmowy serwis ogłoszeniowy, w którym każda osoba ma możliwość zamieszczania swoich ogłoszeń internetowych, a dzieki temu szybko sprzedaż, kupisz. Nie ulega wątpliwości, że w dzisiejszych czasach ekonomia i rynek ugruntowuje się na technologii i najlepszym sposobem kupna większości rzeczy są internetowe ogłoszenia, które umieścić ma możliwość praktycznie każdy. Serwis darmowych ogłoszeń, bezrejestracji i logowania jakim jest ioglaszaj.pl jest rzeczywiście w dużej mierze lepszy od zwykłych ogłoszeń – prócz tego dociera do dużo liczniejszej grupy społeczeństwa. Dodaj darmowe anonse, ogłoszenie 1 kliknięciem! Kupuj sprzedawaj i zamieniaj. Zapraszamy do korzystania z darmowego serwisu ogłoszeń.