Your browser does not support JavaScript!

Znaleziony czarny piesek w Oswiecimiu czeka na swojego wlasciela! - Oswiecim

Imię kontaktowe: Region: Polska

Miejscowość: Oswiecim
ZNALEZIONY PIESEK! 24.11.2011r. zostal znaleziony piesek pod sklepem LIDL w Oswiecimiu. Wlasciciela pieska prosimy o kontakt pod telefonem:511 111 3311 lub 606 324 573 Do tej pory wlasciciel sie nie zglosil. Piesek na szyi ma obroze lancuszek. Jest caly czarny z czarnymi oczkami. Bardzo prosze o kontakt osób które moga znac wlasciciela pieska i pomóc w jego odnalezieniu. Piesek jest bardzo madry, spokojny. Przypuszczam, ze nalezal do jednego wlasciciela lub malzenstwa. Lubi spokój, glaskanie i spacery.Kontakt : Znaleziony czarny piesek w Oswiecimiu czeka na swojego wlasciela! - Oswiecim

*

*

*

Oświadczam, że zapoznałem(am) się i akceptuję regulamin oraz politykę prywatności Serwisu iOglaszaj.pl

Edycja / Usunięcie ogłoszenia. Wyślij link do zarządzania ogłoszeniem na adres email.


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Zgubiono / Znaleziono

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.